Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, , ,

Co nowego - Max Factor Xperience Volumising tusz do rzęs

Share
Max Factor słynie ze swoich bardzo udanych tuszy do rzęs. Teraz dołącza do nich nowy tusz Xperience Volumising. Stworzono go by naprzeciw oczekiwaniom kobiet poszukujących wyjątkowo naturalnego, a zarazem lekkiego makijażu. Maskara Xperience Volumising to idealne połączenie efektownego pogrubienia z niesamowitą lekkością.

Tradycyjne maskary pogrubiające działają poprzez nierównomierne rozłożenie produktu na rzęsach. Wielokrotnie powtarzana aplikacja mająca zapewnić pogrubienie w rezultacie powoduje, że rzęsy stają się sztywne i ciężkie. Upragniony efekt okazuje się bardzo łatwy do osiągnięcia dzięki nowej maskarze Xperience Volumising. Innowacyjność tego produktu polega na połączeniu wielokrotnie nagradzanej, silikonowej szczoteczki iFX z unikalną formułą o konsystencji musu. Szczoteczka z niezwykłą wprost precyzją oddziela rzęsy. Mikro przestrzenie pomiędzy szczecinkami szczoteczki gwarantują, że kosmetyk zostanie nałożony równomiernie. Innowacyjne połączenie naturalnego, niebarwionego wosku karnauba i cząsteczek polietylenu zapewnia dodatkowo luksusową, gładką aplikację oraz zdumiewający efekt pogrubienia, który utrzymuje się przez cały dzień. Po zastosowaniu maskary Xperience Volumising rzęsy są podniesione, sprężyste i pogrubione aż o 300%!
Maskara Max Factor Xperience Volumising występuje w 3 kolorach:
Brown
Black
Navy Blue
cena:54,99 zł

Szczoteczka tego tuszu precyzyjne i szybko rozczesuje rzęsy, jej kształt powoduje, że nie wsadzam jej sobie w oko i nie zostawia małych, czarnych kropek nad linią rzęs. Czerń tuszu jest ładna, wyraźna ,a rzęsy wyglądają naturalnie, bez grudek i sklejenia. Są pogrubione i ładnie podkreślone. Jest to dobry tusz , taki w sam raz, by rzęsy wyglądały dobrze, bez przerysowania.
Nie kruszy się i nie osypuje. Polecam.

3 komentarze:

 1. tusz trafią na moją wishlistę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam po odbiór wyróżnienia :))
  http://cosrocewokowpadnie.blogspot.com/2011/03/sunshine-award.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Podpisuję się pod powyższym obiema łapkami, a nawet oboma okami ;) Tusz jest jednym z moich ulubieńców - dowody rzeczowe ;) na moim blogu http://duperelles.blogspot.com/
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)