Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

Co nowego - Anti- Strech Mark Cream. Keratolityczny krem redukujący rozstępy. Dr Irena Eris Body Art

Share
Dr Irena Eris Body Art to ekskluzywna linia wyspecjalizowanych kosmetyków do pielęgnacji ciała, idealnie łącząca wysoką skuteczność i uczucie zmysłowej przyjemności. BODY ART intensywnie dba o perfekcyjny wygląd ciała w obszarze pielęgnacji uniwersalnej Smoothing Skin Technology , antycellulitowej Tricellux™ Skin Technology i anti- aging The Hungry Skin Technology.

W podserii Tricellux™ Skin Technology składającej się z produktów przeznaczonych do redukcji cellulitu i modelujących ciało wprowadzono nowość:
Anti- Strech Mark Cream. Keratolityczny krem redukujący rozstępy.
Jest to preparat o działaniu profilaktycznym i redukujący rozstępy. Wieloskładnikowy ekstrakt owocowy, zawierający kwasy owocowe z grupy AHA oraz skoncentrowane wyciągi z soków owoców wykazuje działanie keratoliczne, odpowiedzialne za efekt biodermabrazji – delikatne złuszczanie zewnętrznej warstwy naskórka, co znacząco spłyca rozstępy i wyrównuje koloryt skóry w miejscy ich występowania. Skoncentrowany kompleks witaminowo-proteinowy, którego głównym działaniem jest pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, zwiększa spójność skóry, co w bezpośredni sposób przyczynia się do zanikania rozstępów i zapobiega ich ponownemu wystąpieniu. Polecany do codziennej pielęgnacji ( rano i wieczorem) skóry z rozstępami.
200 ml/85 zł
Krem ma lekką konsystencję, nie jest tłusty i szybko się wchłania. Ładnie pachnie, tak pudrowo i delikatnie.

1 komentarze:

  1. Ledwo, co zrobilas jednego taga, ja przybywam z kolejnym :]

    Zostalas otagowana :]
    Zapraszam po odbiór wyróżnienia :))
    http://urbanstateofmind.blogspot.com/2011/03/urban-guten-tag-sunshine-award.html

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)