Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

Wydarzenie - nowa twarz serii Vita Lift Men Expertl L`Oreal Paris – Hugh Laurie

Share
Jestem wierną fanką Dr Hausa, łykam sezon za sezonem i uwielbiam Hugh Laurie. Jak tylko zobaczyłam tego newsa wiedziałam, że wam go pokażę.

Oto sam boski i niepowtarzalny: Hugh Laurie na Piękności Dnia i jego nowa rola dla L`Oreal Paris . Brytyjczyk z Oxfordu. Wielokrotnie nagradzany aktor, a także … scenarzysta, reżyser, kompozytor, piosenkarz i pisarz. Niezwykle męski i charyzmatyczny.

Oto nowa twarz serii Vita Lift Men Expertl L`Oreal Paris – Hugh Laurie.

Wywiad:

- Czuję się zaszczycony, że będę reprezentował markę L’Oreal Paris. Będzie to dla mnie z pewnością wielka przygoda. Jako aktor, muszę przywiązywać dużą wagę do wyglądu. Jako mężczyzna – chcę. Nie tylko dlatego, że w życiu wygląd jest ważny, lecz także dlatego, że dbanie o urodę poprawia moje samopoczucie – mówi Hugh.

- Jak dbam o wygląd? Nie wiem czy wyglądam dobrze. Nie mi to oceniać. Wiem tylko, że wyglądam lepiej gdy zastosuję duet: przespana noc plus kosmetyki Men Expert, które okazały się bardzo skuteczne i wygodne w użyciu.

PRYWATNIE

Wolne chwile aktor poświęca muzyce, motocyklom i rodzinie. Od 1989 roku jest żonaty z Jo Green, z którą ma trójkę dzieci: córkę Rebeccę oraz synów Charlesa i Williama, który odziedziczył po ojcu zamiłowanie do aktorstwa.


Zobaczcie fantastyczną reklamę:
Cały on. Strasznie się uśmiałam:)


8 komentarze:

 1. Niesamowity jest! Potrafi odnaleźć się nawet w reklamie kosmetyków, rewelacyjny aktor :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha. ;) Właśnie w tej chwili oglądam ostatni odcinek 7 sezonu.
  Uwielbiam go! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hehe, ale go wyfotoszopowali! Rozumiem robić retusz, żeby wyglądać lepiej, ale żeby wyglądać zupełnie inaczej to bez sensu, jeśli chce się reklamować produkt znaną twarzą...

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zawsze boski*.*
  Z Housem jestem oczywiście na bieżąco, a teraz zamierzam przeczytać jego książkę "The gun seller":)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ah, wielbię go ! <3
  Świetna ta reklama :D Szkoda, że już nie będzie kolejnego sezonu Dr Housa, ale szczerze, to mu się nie dziwię że zrezygnował ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. nie wiem czego ale wzbudziło to we mnie mega uśmiech na twarzy a zaraz po nim niepoghamownay śmiech ^^ wuielbiam gooo! to jest jak dla mnie jeden z nasjeksowniejszych aktorów i w ogóle jego mimika twarzy, jego schizy i fakt, jak on gra w Housie ;o no po prosu bomba ^^ aż zaczne kupowac wiecej rzeczy z Loreal :D albo zakupie chloapkowi wszytsko co on reklamuje ;DDD

  OdpowiedzUsuń
 7. I love him, seriously :D

  It's just soooo weird hearing him speak with this Brit accent after all House episodes :) Cherie, będzie jeszcze ostatnia, 8 seria (bo nie wiem, którą miałaś na myśli w swoim komentarzu) Pozdr!

  OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)