Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

Co nowego - Delia Dermo System masła do ciała

Share

W ofercie polskiej marki Delia w serii Dermo System są masła do ciała, które przydadzą się teraz do doprowadzenia skóry do porządku po długiej zimie.
Nawilżające masło do ciała z ekstraktem z ryżu, Brązujące masło do ciała z ekstraktem z orzecha włoskiego, Regenerujące masło do ciała oraz Antycellulitowe masło do ciała z L-karnityną i kofeiną. Kosmetyki posiadają gęstszą konsystencję niż tradycyjne balsamy, a zawarty w nich kompleks aktywnych składników Natural SWS Complex oparty na naturalnych woskach, maśle Shea oraz oleju sojowym dodatkowo zapewnia doskonałą pielęgnację i odżywienie skóry. Produkty doskonale sprawdzają się w procesie regeneracji przesuszonej i zmęczonej, a także dotkniętej cellulitem skóry.

Nawilżające masło do ciała z ekstraktem z ryżu zostało opracowane z myślą o bardzo suchej skórze, potrzebującej intensywnego nawilżenia. Zawarte w recepturze ekstrakt z ryżu oraz naturalna betaina zapewniają skórze barierę ochronną, zapobiegając nadmiernej utracie wody. Masło likwiduje nieprzyjemne uczucie ściągnięcia skóry, poprawia elastyczność naskórka wzmacniając jego strukturę. Kompleks aktywnych składników Natural SWS Complex oparty na naturalnych woskach, maśle Shea oraz oleju sojowym dodatkowo zapewnia doskonała pielęgnację i odżywienie skóry. Kosmetyk działa przez wiele godzin, uwalniając stopniowo cenne substancje i zapobiegając wyparowywaniu wilgoci.
Pojemność : 160 ml
Cena: ok.11 PLN
Brązujące masło do ciała z ekstraktem z orzecha włoskiego stworzone zostało na bazie specjalnie opracowanej formuły ochronnej. Masło nadaje równomierny, delikatny odcień opalenizny bez narażania skóry na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Systematyczne stosowanie masła gwarantuje stopniową, naturalną i zmysłową opaleniznę. Dodatkowo kosmetyk dba o odpowiednie nawilżenie i kondycję skóry.
Pojemność: 160 ml
Cena: ok. 11 PLN
Regenerujące masło do ciała to witaminowy koktajl owocowy przygotowany z myślą o skórze wymagającej głębokiej regeneracji i odżywienia. Witaminowy kompleks owocowy oparty na witaminach B5, E, PP przyśpiesza regenerację skóry, działa nawilżająco i wygładzająco na szorstką warstwę naskórka, wyraźnie poprawiając jego kondycję. Receptura została wzbogacona o kompleks aktywnych składników Natural SWS Comlex oparty na naturalnych woskach, maśle Shea i oleju sojowym zapewniających barierę ochronną dla skóry, doskonałą pielęgnację i głębokie odżywienie. Dzięki delikatnej konsystencji kosmetyk doskonale się wchłania nie pozostawiając uczucia lepkości na skórze.
Pojemność : 160 ml
Cena: ok.11 PLN

Antycellulitowe masło do ciała z L-karnityną i koffeiną zostało opracowane specjalnie w trosce o skórę z problemami "pomarańczowej skórki". Wyjątkowo skuteczne składniki aktywne L-karnityna i koffeina stymulują spalanie kwasów tłuszczowych oraz przyspieszają przemianę materii. Skład został wzbogacony o kompleks aktywnych składników Natural SWS Comlex oparty na naturalnych woskach, maśle Shea oraz oleju sojowym, zapewniających doskonałą pielęgnację, odżywienie, prawidłową elastyczność i wyjątkowe wygładzenie skóry.
Pojemność : 160 ml
Cena: ok.11 PLN

2 komentarze:

Porozmawiajmy:)