Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Wydarzenie - nowy salon L'Occitane .

Share
Jeśli lubicie markę L'Occitane to ucieszy was wiadomość, że niedawno w Warszawie na Nowym Świecie otworzył swoje podwoje nowy sklep.
Prestiżowy adres Nowy Świat 41 to z pewnością odpowiednie miejsce dla francuskiej firmy L'Occitane oferującej selektywne naturalne kosmetyki z Prowansji.

Do końca 2011 r. planowanych jest łącznie 20 salonów w całej Polsce. W Warszawie L’Occitane obecne jest już w Arkadii, Galerii Mokotów, Promenadzie, Reducie oraz w Sadyba Best Mall. Ekskluzywne prowansalskie kosmetyki można kupić również w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdyni, Łodzi i Katowicach. Ponadto L’Occitane prowadzi sprzedaż internetową.

W związku z otwarciem salonu na Nowym Świecie L’OCCITANE przygotowało dla swoich klientów ofertę specjalną. Otwarciu towarzyszyła również specjalna aranżacja sklepu i witryny, działania promocyjne na Nowym Świecie

Obecnie do końca miesiąca każda Klientka (oraz jej przyjaciółki oraz każda osoba, która ma ochotę Klientką!) może zapisać się do na konsultacje, podczas których pozna potrzeby swojej skóry, w wybranych salonach – i to jest właśnie Nowy Świat i salon w CH Arkadia w Warszawie – umówić się na około półgodzinny masaż twarzy, a dodatkowo przy każdej konsultacji L'Occiatane obdarowuje Panie zestawem trzech miniatur z doskonałej linii kosmetyków przeciwzmarszczkowych Immortelle.


Marka L’OCCITANE założona została w 1976 roku przez Oliviera Baussan, który wykorzystując tradycyjne techniki destylował olejki eteryczne z prowansalskich roślin. Już od ponad 30 lat L’OCCITANE czerpiąc inspirację z regionu Morza Śródziemnego i korzystając z tradycyjnych prowansalskich technik tworzy naturalne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. Szlachetne składniki, urzekające aromaty, kuszący wygląd są znakiem firmowym każdego produktu L’OCCITANE. Naturalność i efektywność działania łączą się w nich harmonijnie, w trosce o komfort i dobre samopoczucie.
L’OCCITANE jest firmą zaangażowaną społecznie. Od ponad dwudziestu lat wspiera kobiety z Burkina Faso, od których kupuje, zgodnie z zasadami sprawiedliwego handlu (certyfikat EFT), organiczne masło shea. Ponadto kosmetyki L’OCCITANE posiadają certyfikat ECOCERT. Fundacja L’OCCITANE angażuje się cyklicznie w ekonomiczną emancypację kobiet oraz programy ratujące wzrok.

4 komentarze:

 1. jestem już prawie kosmetyczką, wszystko co się wiąze z kosmetyką i samymi kosmetykami mnie pociąga, więc bardzo zainteresowałam sie tym blogiem!
  świetna robota, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. jestem już prawie kosmetyczką, wszystko co się wiąze z kosmetyką i samymi kosmetykami mnie pociąga, więc bardzo zainteresowałam sie tym blogiem!
  świetna robota, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, nie taki nowy ten salon, otworzył się w lutym... Na zdjęciach widać śnieg, brrr...
  I nie da się L'Occitane uprosić o nowsze zdjęcia;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że tego sklepu nie ma w Kielcach...:(

  OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)