Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

Wydarzenie - Dermokonsultacje w Drogeriach Natura

Share
Czy wiecie jaki typ cery macie ? A może chcecie sprawdzić czy jest odpowiednio nawilżona? Drogerie Natura, jako pierwsza sieć sklepów kosmetycznych w Polsce, wprowadziła bezpłatne i kompleksowe dermokonsultacje. Jest to badanie skóry, które ma na celu optymalny dobór kosmetyków w zgodzie z czterema podstawowymi zasadami pielęgnacji skóry: oczyszczania, tonizowania, nawilżania i odżywiania.
Dermokonsultacje wykonują wykwalifikowane konsultantki posiadające odpowiednie przeszkolenie w zakresie kosmetologii i wizażu. Badania wkonywane są na aparatach, które mierzą nawilżenie skóry, sebum (poziom natłuszczenia) i elastyczność, czyli podatność skóry na powstawanie zmarszczek. Takie aparaty, pozwalające uzyskać wiarygodną informację o stanie skóry, znajdują się w blisko 200 Drogeriach Natura na terenie całej Polski.

Do dermokonsultacji należy odpowiednio się przygotować. Badanie powinno być przeprowadzone na oczyszczonej skórze, ponieważ brak makijażu znacznie zwiększa dokładność pomiaru. Na podstawie szczegółowych danych uzyskanych podczas badania konsultantki ustalają nie tylko typ cery, ale również kompleksową pielęgnację, optymalnie dostosowaną do wieku osoby badanej. Wyniki testu oraz zalecenia zapisują na specjalnym druku, tzw. „recepcie".

Lista punktów, w których można wykonać dermokonsultacje dostępna jest na stronie internetowej Drogerii Natura, w zakładce „Dermokonsultacje”.

fot. Drogerie Natura

http://www.drogerienatura.pl/dermokonsultacje/633,Dermokonsultacje.html

2 komentarze:

  1. O, super! Dzięki za cynk :)

    OdpowiedzUsuń
  2. nie chcę, by to zabrzmiało, jakbym gderała,a le u mnie w Naturze pracują takie dziewczyny, że... nie oddam im żadnej partii swojego ciała do badań;) mam jednak nadzieje, że u Was jest inaczej, bo idea sama jest według mnie świetna!

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)