Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

W krainie zapachów - Pure Custo Barcelona

Share
Zapachem tym chciałem wrócić do początku, pamiętając czego szukaliśmy, kiedy wystartowaliśmy z marką: świeżość i twórcza wolność w robieniu czegoś nowego, innego, coś czego nie ma na rynku.”Tak o swoim nowym wyzwaniu powiedział Custo Dalmau – twórca marki Custo. Wolność i świeżość są częścią najczystszej koncepcji Custo. Te dwie zasady wzmacniają oryginalność projektu i są katalizatorem rozwoju marki od jej początku. Czystość to kwintesencja oraz nazwa kolekcji mody, z czym najsilniej związana jest koncepcja marki Custo Barcelona.
Minęło już blisko trzydzieści lat odkąd na rynku pojawiła się ta wyjątkowa marka.
Trzydzieści lat, które doprowadziły jednego z najpopularniejszych na świecie hiszpańskich projektantów do twórczej dojrzałości: Custo Dalmau, założyciela marki Custo Barcelona.
Dziś przy okazji 30-lecia spojrzenie wstecz pokazuje, że rezultaty nie mogłyby być lepsze. Custo Barcelona jest dostępny w 3 000 punktów sprzedaży w ponad 40 krajach oraz posiada 50 własnych sklepów na całym świecie. Jego kolekcje są prezentowane na nowojorskim tygodniu mody, na pokazach Bread & Butter w Berlinie i podczas Miami Swim Fashion Week, nie zapominając oczywiście o mieście, który wybrał na swoje miejsce zamieszkania i umieścił w nazwie marki: Barcelonie.
Mimo to jego bezpośredni charakter nie zmienił się przez te wszystkie lata. „ Kiedy zobaczyłem sukces pierwszego zapachu, nie mogłem w to uwierzyć”, powiedział. Po dobrym przyjęciu Custo Barcelona Woman i Custo Barcelona Man, projektant wspólnie z Idesa Parfums wprowadza na rynek nowy zapach, zawierający DNA marki i celebruje ducha projektu, który stał się stylem życia: Pure Custo Barcelona

Pure Custo Barcelona jest hołdem dla korzeni firmy.
Colourful (kolorowy), Universal (uniwersalny), Sophisticated (wyrafinowany), Trendy (trendy), Original (oryginalny). Litery nazwy marki komponują jak nuty ścieżkę dźwiękową jej najczystszego DNA. Najbardziej wyróżniające się projekty Custo Barcelona charakteryzują się połączeniem wielu kolorów, grafik i materiałów, i są inspiracją dla nowych zapachów sygnowanych marką.
Słynne łączenie nietypowych materiałów, grafik, nadruków, haftów, aplikacji i wykończeń zawierają esencję Custo Barcelona. Stały się paszportem do podbicia świata i nigdy ich nie brakuje w kolekcji.

PURE CUSTO BARCELONA WOMAN.

Wersja zapachu dla kobiet jest żywa, odważna i wciągająca. Jego powołaniem, podobnie jak pawia, jest uwodzenie.
Nuty głowy są świeże i wolne jak moda Custo Barcelona na początku swojej przygody. Śródziemnomorska bergamotka i cytryna łączą cytrusową nutę z ciepłym i egzotycznie uwodzącym imbirem. Zielona nuta szałwii podkreśla kobiecość, zapewniając jednocześnie aurę świeżości.
Pełne osobowości nuty serca, dzięki kontrastowi między intrygującą kwiatową mieszanką fiołka i egzotyki dostarczanej przez owoce, pieprz i nowoczesne Super Hedione (cząstka chemiczna w zapachu przypominająca jaśmin).
Nuty bazy ujawniają zmysłowość i kobiecość dzięki odwołaniu się do
kontrastu zapachu drewna z intensywnym piżmem i słodką wanilią.

Wykonany z pianki neoprenowej pokrowiec, różowy dla kobiet butelkę perfum. Zapinany na zamek przypomina strój surferów chroniący przed zimnymi wodami oceanu. Forma opakowania doskonale wpasowuje się we wszystko, co tworzy projektant: najnowocześniejsze tkaniny i idea przebrania flakonu perfum.
Flakon, , wykonany z białego szkła został ukoronowany solidnym, chromowanym korkiem. Rozszerzający się ku górze srebrny koreczek jest zwieńczony kolorowym wykończeniem. Reprezentuje to typowe dla marki cechy: łączenie materiałów i przejrzystą kolorystykę.
Prostokątne opakowanie zewnętrzne powtarza grafiki użyte do ubrania flakonika.

PURE CUSTO WOMAN

Woda toaletowa 100 ml
Woda toaletowa 50 ml
Woda toaletowa 30 ml
Balsam do ciała 200 ml
Żel pod prysznic 200 ml


Barcelona to jedno z moich ulubionych miast. Kolorowa, tętniąca życiem, ciepła i przyjazna. Mogę spacerować tam bez końca, pstrykać zdjęcia, zapuszczać się w wąskie uliczki, odwiedzać małe knajpki i sklepiki. To piękne miasto ma atmosferę, która razem z cudownie słonecznym dniem potrafi wprowadzic wędrowca w dobry nastrój.
Nowy zapach Custo Barcelona Pure robi to samo. Jest świeży i radosny, lekki owocowy, bardzo młody. Najpierw czysty, zielony delikatnie otwiera się na cieplejsze i słodsze akordy. Bezpretensjonalny, idealny na wiosenne spacery.

2 komentarze:

Porozmawiajmy:)