Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

Co nowego - cienie Ombre Solo YSL

Share

Yves Saint Laurent proponuje komplet garderoby jednobarwnych, stylowych cieni do oczu Ombre Solo, oferując konsystencje naśladujące tkaniny z efektem aksamitu, satyny, lureksu lub organtyny w odcieniach „haute couture”.
12 intensywnych i lśniących kolorów tworzących 3 kolorystyczne linie, umożliwia kreowanie kombinacji i stylistycznych kompozycji bez granic: smoky sexy, naturalny look i cielesną zmysłowość… Każdy cień jak najpiękniejszy szlachetny kamień umieszczony jest w pudełeczku o czystych i harmonijnych liniach i wyposażony w dwa praktyczne aplikatory umożliwiające szybkie i łatwe nałożenie koloru: aplikator w postaci gąbki do cieniowania i precyzyjny pędzelek. Trwałe, bardzo świetliste i dowolnie stylizowane kolory. Nowa interpretacja światłocienia we wszystkich tonach, z sygnaturą Yves Saint Laurent.

cena: 115 zł

Uwielbiam cienie do powiek, mam ich bardzo dużo, ale jednak nigdy dosyć. Kiedy zobaczyłam nowe cienie YSL w złotych pudełeczkach, wyglądające jak małe klejnoty, pomyślałam, że muszę mieć chociaż jeden. I będzie to Nr 5 delikatny róż, idealny na lato. Dam wam znać jak się spisuje.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)