Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

Co nowego - Revlon podkład Photo Ready

Share
Podkłady Revlonu cieszą się zasłużoną dobrą opinią. Teraz mamy nową propozycję tej marki.
Podkład Photo Ready, stworzony w oparciu o technologię HD. Już teraz możemy samodzielnie wykonać makijaż, jaki profesjonalni wizażyści stosują podczas nagrań telewizyjnych, sesji zdjęciowych lub na planach filmowych. Fotochromatyczne pigmenty oraz technologia rozpraszania światła zastosowane w Revlon Photo Ready pozwalają każdej kobiecie wyglądać jak światowej sławy gwiazda nawet w najbardziej niekorzystnym oświetleniu.


Profesjonalni wizażyści, tacy jak znana makijażystka gwiazd Gucci Westman (od 24 kwietnia 2008 Globalny Dyrektor Artystyczny marki Revlon), coraz częściej zastępują tradycyjne podkłady lżejszymi i idealnie kryjącymi kosmetykami tworzonymi specjalnie dla technologii HD. Dzięki temu znane z okładek twarze wyglądają w każdym świetle młodo, świeżo i atrakcyjnie.
Photo Ready jest kosmetykiem maskującym najdrobniejsze niedoskonałości cery, kryjącym wszelkie pory, ale jednocześnie pozostającym zupełnie niewidocznym dla bezlitosnego oka kamery lub aparatu cyfrowego, który jest w stanie zauważyć najmniejszy pyłek, ziarnko piasku, czy zbyt ciężki makijaż.
Podkład Revlon Photo Ready zawiera fotochromatyczne pigmenty oraz technologię rozpraszania światła, dzięki którym odpowiednio je odbija, miękko dostosowując do niego swój odcień. W ten sposób, niezależnie od rodzaju oświetlenia, skóra zawsze wygląda idealnie, bez skaz i wad. W cząsteczkach fotochromowych, pod wpływem promieni UV ze światła słonecznego, zachodzą procesy chemiczne, mające na celu zmianę ich struktury molekularnej oraz dostosowanie koloru do otaczającego oświetlenia. Fotochromatyczne pigmenty zastosowane w podkładzie Revlon PhotoReady zapewniają nieskazitelny makijaż nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach, takich jak bardzo intensywne światło podczas sesji fotograficznych, nagrań telewizyjnych, na planach filmowych, czy właśnie na ekranach telewizji nowej generacji. Ale także na co dzień – z podkładem Photo Ready skóra bardzo dobrze wygląda zarówno w sztucznym świetle jak i na powietrzu – w ostrym, naturalnym słońcu.

Revlon PhotoReady występuje w ośmiu odcieniach, stworzonych we współpracy z Gucci Westman. Dodatkowo, produkt posiada ochronę przed promieniami słonecznymi na wysokim poziomie SPF 20.

Podkład jest bezzapachowy i pozbawiony tłuszczu.
Cena : 69 zł (30 ml)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)