Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Włosy - Pantene Pro-V Nature Fusion

Share
Czy używałyście już produktów z nowej serii Pantene Pro-V wpasowujących się w panujący obecnie Bio Trend? Linia Pantene Pro-V Nature Fusion została zaprojektowana z wielką dbałością o szczegóły: elementy inspirowane naturą, takie jak kolorystyka opakowania czy świeży, roślinny zapach, zostały starannie wybrane i wzajemnie do siebie dopasowane

Nature Fusion to przełomowa propozycja od Pantene Pro-V, która łączy to co najlepsze w technologii Pro-V z właściwościami azjatyckiej rośliny Cassia, od dawna znanej w tradycyjnej chińskiej i hinduskiej medycynie. To wyjątkowa kombinacja natury i nauki dla naturalnie zdrowych włosów. Silne właściwości odżywcze Cassia Complex zawartego w szamponie Nature Fusion zachowują i chronią blask włosów, a także głęboko odżywiają ich uszkodzone partie. Rezultat? Naturalnie zdrowo wyglądające włosy i wspaniały połysk. Linia Nature Fusion jest szczególnie polecana do włosów słabych i cienkich, ponieważ pomaga odbudować je od cebulek aż po same końce i sprawia, że stają się widocznie aż do 10 razy mocniejsze.
Linia:
Szampon Pantene Pro-V Nature Fusion
Cena: 10,49 zł 200ml, 14,99 zł 400ml
Odżywka Pantene Pro-V Nature Fusion
Cena: 10,49 zł 200ml)
Maska intensywnie odbudowująca Pantene Pro-V Nature Fusion
Cena: 16,99 zł 200ml
Serum wzmacniające Pantene Pro-V Nature Fusion
Cena: 16,99 zł 150ml

Podoba mi się zapach tych kosmetyków, a moim długim i kapryśnym włosom służy Serum wzmacniające Pantene Pro-V Nature Fusion, które ma lekką konsystencję fluidu, włosy są po nim, gładkie i błyszczące, idealnie się rozczesują i nie puszą. Serum można aplikować zarówno na suche jak i mokre włosy. Nie wymaga spłukiwania.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)