Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, , ,

Kolekcje jesienne - Ombres de Lune Givenchy

Share
Jesienna kolekcja Givenchy wyróżnia się na tle propozycji innych firm nie tylko odważnym, niezwykłym lookiem, wprost z historii pełnych księżycowego światła, bladych bohaterek i przystojnych wampirów ( osobiście wybieram przystojnego Erica z True blood, ale jest jeszcze szarmancki Bill i słodki Edward), ale to nie wszystko. Piękny wygląd nowych cieni, połączenie rozświetlacza z kolorem, ciekawe barwy błyszczyków sprawiają, że kolekcja Les Ombres de Lune mnie zaintrygowała.

Pragnąć Księżyca oznacza pragnąć niemożliwego; to jest ekscytujące! Osiągnięcia technologii umożliwiły podróż na księżyc jak również mistrzostwo światła w tej kolekcji. Les Ombres de Lune, iluminujący puder oraz intensywny cień do powiek są połączeniem fantazji źródła światła i kontrastującego księżyca. Pragnienie stworzenia cienia tam gdzie go nie ma bardzo mnie zainspirowało; Oddalone światło księżyca przedstawia rzeczywistość pod innym kontem. Chciałem wziąć na warsztat filmową technikę nakładania makijażu, ponieważ zawsze mnie ona intrygowała i wydobyć z niej całe piękno. „Amerykańska Noc” wymaga innego sposobu pracy ze światłem; rozpromieniona cera w odważnych kontrastach, niczym w czarno białym filmie. Pragnąłem Księżyca… Dla Ciebie

Nicolas Degenes

-Les Ombres de Lune Cień i Światło Oczy. Iluminujący puder do policzków, oczu, cery oraz intensywny cień do powiek dla efektu zmierzchu.
Czarny Księżyc na kremowo białym niebie oraz nocny niebieski Księżyc na złotym niebie. Marynarski odcień błękitu oraz czerń, dwa charakterystyczne kolory elegancji Givenchy.
• Lune Mysterieuse n1
• Lune Mordoree n2
Nowa formuła bez talku zmniejsza efekt ozdabiania pudru i dzięki temu może być używana jako ulotny primer dla uzyskania rozświetlonej cery, bez prześwitującego błyszczenia się. Za pomocą kilku ruchów przejrzystość zmienia twarz. Ponieważ jest lekki można go używać pod podkład dla uzyskania efektu promienności i naturalnego piękna. Dodatkowo, rozświetlenie można pogłębić poprzez połączenie go
z korektorem takim jak Mister Light, Mister Bright lub Act’Mine. Jako primer na usta i ich konturach, ten Księżycowy Puder zapewnia promienność i wyrzeźbienie twarzy.
Wszystkie produkty z tej kolekcji, takie jak Les Ombres de Lune puder i cień zapewniają „nocny efekt”, który upiększa skórę za pomocą delikatnych perłowych rozświetleń.
Dwa przeciwieństwa w harmonii dyskretne logo 4G w specjalnych księżycowych opakowaniach.

cena:215 zł
Lune Mysterieuse n1
Lune Mordoree n2

Le Prisme Blush-Glow Edycja Limitowana. Księżycowa fantazja dla tego delikatnego, rzeźbiącego różu z rewitalizującymi zaletami. Lune Rosee n4. Cena:188 zł
Rouge Interdit Lune Carmin n52 cena: 121 zł Gloss Interdit Lune Carmin n31 cena: 110 zł i opalizujący Gelee d’Interdit Lune Argentee n15 cena: 110 zł. Edycja Limitowana

Kredka Magic Khol cena75 zł

Co sądzicie o tym makijażu?

4 komentarze:

 1. Słyszałaś o zapachu Dahlia Noir od Givenchy?

  Według mnie oni na siłę się kreują na jakieś mroczne, niszowe niemal medium. I widać, że pomysły na reklamę się im kończą. To już nie jest to samo Givenchy, co parę lat temu.

  Nie wypowiem się o makijażu, ale zapach jest podobno strasznie popłuczynowaty (sam nie wąchałem jeszcze).

  OdpowiedzUsuń
 2. makijaż z reklamy jest idealny...na Haloween :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten upiorny makijaż w ogóle do mnie nie przemawia ;] nadaje się tylko na sesje zdjęciowe bo kto by tak z domu wyszedł?

  OdpowiedzUsuń
 4. Trochę trupio i średnio zachęcająco...

  OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)