Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, , , , , ,

Co nowego - dbamy o zęby z nowościami Blend-a-med PRO-EXPERT

Share

Blend-a-med PRO-EXPERT to profesjonalna linia produktów do higieny jamy ustnej, zawierająca dwa warianty past do kompleksowej ochrony, trzy pasty specjalistyczne oraz zaawansowane szczoteczki manualne Oral-B PRO-EXPERT. Wraz z początkiem 2011 roku portfolio PRO-EXPERT wzbogaciło się o kolejną nowość – płyn do płukania jamy ustnej Oral-B PRO-EXPERT Kompleksowa Ochrona. Dzięki temu, linia produktów PRO-EXPERT pozwala jeszcze skutecznej dbać o zdrowie i higienę jamy ustnej we wszystkich najważniejszych obszarach: zapobieganie próchnicy, problemom
z dziąsłami, płytce nazębnej, nadwrażliwości, przebarwieniom, nieświeżemu oddechowi oraz powstawaniu kamienia nazębnego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych i wymagających konsumentów, blend-a-med stworzył linię produktów PRO-EXPERT, zawierającą pięć wariantów past. Pasta o nazwie Kompleksowa Ochrona dostępna jest w dwóch smakach: Ekstra Świeżość oraz Łagodna Mięta i zapewnia ochronę w najważniejszych obszarach higieny jamy ustnej, najczęściej sprawdzanych w trakcie przeglądów dentystycznych (próchnica, problemy z dziąsłami, płytka nazębna, nadwrażliwość, przebarwienia, nieświeży oddech oraz powstawanie kamienia nazębnego).
Dzięki zastosowaniu w pastach blend-a-med PRO-EXPERT innowacyjnego połączenia fluoru i cyny w system o nazwie Fluoristan oraz zastosowaniu technologii polichelatacyjnej, w której połączono cytrynian cynku i inozytol fitynowy. Pomagają one chronić zęby przed efektami codziennego oddziaływania pokarmów i napojów, chronią przed powstawaniem ubytków, przeciwdziałają problemom z dziąsłami i erozji szkliwa, pomagają zapobiegać powstawaniu kamienia nazębnego, jak również zwalczać płytkę nazębną i nieświeży oddech.

Dodatkowo, z myślą o osobach, które pragną skoncentrować się na wybranym aspekcie pielęgnacji jamy ustnej, blend-a-med PRO-EXPERT oferuje trzy specjalistyczne warianty past:
* Ochrona Dziąseł, zwalczająca problemy z dziąsłami oraz poprawiająca ich kondycję,
* Regeneracja Szkliwa, pomagająca w odbudowie szkliwa poprzez przywracanie zawartości minerałów
* Sensitive, która pomaga zwalczać bolesną nadwrażliwość zębów oraz zapobiegać jej nawrotom.W prawidłowej higienie jamy ustnej niezwykle ważną rolę odgrywa dobrze dobrana szczoteczka do zębów. Szczoteczki do zębów Oral-B PRO-EXPERT świetnie docierają do trudno dostępnych miejsc, dzięki zastosowaniu włókien Criss Cross o zróżnicowanej długości. Szczoteczki te mają miękkie stymulatory dziąseł, które łagodnie czyszczą i masują dziąsła, a także - dzięki krawędzi o specjalnej powierzchni - dbają o higienę języka, usuwając bakterie powodujące nieświeży oddech. Specjalne włókna Oral-B Indicator pozwalają określić, kiedy powinniśmy wymienić szczoteczkę na nową - gdy szczoteczka się zużyje, włókna bledną.

Nowością w rodzinie PRO-EXPERT jest płyn do płukania jamy ustnej Oral-B PRO-EXPERT Kompleksowa Ochrona. Jest to najnowszy produkt w portfolio, którego codzienne stosowanie pozwala:
* zwalczać bakterie nawet w trudno dostępnych miejscach, np. w przestrzeniach międzyzębowych
* dzięki zawartości fluoru chronić dziąsła i szkliwo przed próchnicą
* zapobiegać powstawaniu płytki nazębnej
* jeszcze skuteczniej odświeżać oddech, dzięki zawartości chlorku cetylpirydyny
Płyn do płukania jamy ustnej Oral-B PRO-EXPERT Kompleksowa Ochrona nie zawiera alkoholu, dzięki czemu jest delikatny w smaku i przyjemny w stosowaniu.

ceny produktów z linii PRO-EXPERT:
Pasty blend-a-med PRO-EXPERT są dostępne w cenie 7,49 zł/75 ml (warianty Kompleksowa Ochrona o smaku Extra Świeżość i Łagodna Mięta) oraz w cenie 10,99 zł/75 ml (warianty Regeneracja Szkliwa, Ochrona Dziąseł, Sensitive).
Szczoteczki Oral-B PRO-EXPERT, w zależności od modelu, są dostępne w cenie 10,99 – 14,99 zł.
Płyn do płukania jamy ustnej Oral-B PRO-EXPERT Kompleksowa Ochrona jest dostępny w cenie
9,99 zł/250ml i 15,99 zł/500ml.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)