Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Włosy - Peppermint Scrub Restorative Hair & Scalp Masque Brocato

Share
Oczyszczamy… włosy i skórę głowy!
Każda z nas wie, że usuwając wszelkie zanieczyszczenia ze swojego ciała i organizmu, sprzyja zdrowiu i urodzie. Czy jednak wszystkie mamy świadomość, że z włosami jest podobnie?
Okres karnawału to wyjątkowo ciężki czas dla naszych włosów. Czesane i modelowane przy użyciu kosmetyków do stylizacji wyglądają wspaniale i efektownie. Jednak każdy kosmetyk zawiera składniki, które nakładane w nadmiarze mogą obciążać włosy. Efektem jest biały nalot i osad, który sprawia wrażenie sztucznego zmatowienia włosa. Skóra reaguje jeszcze gorzej. Pojawia się łupież i silne swędzenie, czasami zaczerwienienie.
- Zachęcajmy kobiety do korzystania z profesjonalnych zabiegów oczyszczających w salonie fryzjerskim – podpowiada Katarzyna Budka Ambasador Marki Brocato w Polsce - tylko taki zabieg przyniesie zadowalające efekty, których wspólnie oczekujemy.

Jak spostrzega Katarzyna Budka - współczesna kobieta stosująca kosmetyki stylizacyjne powinna pamiętać o oczyszczaniu skóry głowy i włosów raz w tygodniu. Odpowiedni szampon lub maska powinna wypłukiwać z włosów pozostałości po produktach do stylizacji minerałów, potu, chloru i innych osadów.
- Do oczyszczenia skóry, włosów idealnie nadaje się maska na bazie mięty pieprzowej - kontynuuje Ambasador Marki Brocato w Polsce - Należy pamiętać że kosmetyk ten stosujemy wyłącznie 1-2 razy w tygodniu z uwagi na jego działanie oczyszczające.
Zatem edukujmy się w temacie oczyszczania włosów i skóry głowy, bo przecież piękne włosy znaczą zdrowe włosy.

Peppermint Scrub Restorative Hair & Scalp Masque - Oczyszczająca i wzmacniająca maska ze spłukiwaniem. Aromatyczna maska zawiera mikrokapsułki ze składnikami odżywczymi, które uwalniają się przy kontakcie z włosami, aby zapewnić lepszy ich porost i regenerację skóry głowy.
Maska detoksykuje, odżywia skórę głowy i włosy pozbawione blasku, objętości i energii. Zawarty w kosmetyku kompleks złożony z środków pobudzających, ekstraktów, olejków eterycznych, witamin, nie tylko wprawia w miły nastrój, ale także oczyszcza, pobudza, i normalizuje włosy i skórę głowy.
cena:
Peppermint Scrub Restorative Hair & Scalp Masque 50 ml 29,00 PLN
175ml 74,00 PLN
Brocato – Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów dostępne w salonach fryzjerskich i hurtowniach fryzjersko – kosmetycznych na terenie całego kraju.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)