Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

Na własnej skórze - Smoky Eye Effect od Max Factor

Share
Lubię kosmetyki wielofunkcyjne. Kredka która może służyć za kremowy cień, lub kolorową bazę, która podbija kolor nakładanego na nią tradycyjnego cienia. Lub po prostu duet idealnie dobranych odcieni, w sam raz do małej kosmetyczki na weekendowy wypad. Dlatego zainteresowała mnie najnowsza linia Smoky Eye Effect od Max Factor.
Innowacyjny, dwustronny aplikator dobrze rozprowadza produkt, ale także ułatwia uzyskiwanie efektu smoky eye. Końcówki aplikatora różnią się swoim kształtem, okrągła - służy do nakładania jaśniejszych odcieni na całą powiekę, ostrzejsza natomiast, ułatwia aplikację ciemnego „akcentu”. Pat MacGrath, Globalny Kreator Makijażu Max Factor przygotowała aż sześć wyjątkowych zestawień kolorystycznych. Są nowoczesne, pełne energii, a jednocześnie odpowiednie na różne okazje. Kredki mają bogatą konsystencję dobrze ślizgają się na powiece. Są świetliste i lśniące. Dobrze jest nałożyć pod nie sprawdzoną bazę pod cienie. Kolory na powiece są subtelniejsze niż na kredce.
Cienie Smoky Eye Effect występują w 6 następujących odcieniach:
Onyx Smoke
Silver Storm
Bronze Haze
Indigo Mist
Citrus Thunder
Purple Dust
cena ok 39 zł

1 komentarze:

  1. W moim Rossmanie kosyt ponad 40 zł.
    Skusiłam sie, produkt jest beznadziejny. Szkoda kasy. owszem fajnie i szybko sie rozprowadza, jest miekka ale na tym sie koncza zalety.
    Już w chwilę po nalożeniu na powieke produkt sie wałkuje, samoistnie sciera. nie nadaje sie na baze pod cien bo dokładnie tak samo reaguje.
    NIe polecam. mam ten szmelc na zbyciu.

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)