Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

W krainie zapachów - Lady Million Paco Rabanne

Share
Znacie flakon w kształcie sztabki złota? Po wprowadzeniu go na rynek w 2008 roku, męski zapach 1 Million został przyjęty z entuzjazmem i stał się jednym z najmodniejszych zapachów dla Panów. Oto pojawia się wersja zapachu dla kobiet. Lady Million Paco Rabanne jest niezwykle kobieca, zdeterminowana i szalenie odważna. Lady Million jest naturalna i pełna energii. Promienieje siłą, którą czerpie z niezależności i inteligencji. W pełni korzystając z życia Lady Million odpowiada na brak umiaru swojego męskiego odpowiednika niezwykłą wytwornością urozmaiconą czymś będącym poza rzeczywistością. Skomplikowany, kobiecy charakter Lady Million opiera się głównie na kontrastach. Ekstrawagancka i pełna optymizmu, zmysłowa i romantyczna, niepohamowana, ale nigdy niezaspokojona, Lady Million to wspaniała, kreatywna i nieposkromiona femme fatale
Flakon Lady Million jest prosty, a jego autorem jest Noé Duchaufour-Lawrance. Projekt flakonu wyraża delikatność jego wielofasetowego kształtu. To techniczne osiągnięcie możliwe było dzięki wykonaniu i jakości szkła. I tak jak diament flakon nie ma określonej podstawy, dlatego można stawiać go na dowolnej stronie. Delikatnie pozłacana nasadka wyraża architektoniczny koncept projektanta.
Wibrujący i zmysłowy zapach Lady Million jest świeży, kwiatowy i drzewny, jak nektar zmysłowych kwiatów. Pozostawia delikatną i jednocześnie wyrazistą smugę. Jako pierwsza pojawia się uwodząca gorzka pomarańcza z odrobiną malin. Potem wyłania się delikatny i jasny kwiat neroli. Nagle z ukrycia wynurza się niebezpieczna broń kwiatu pomarańczy. Jego narkotyczna słodkość rzuca urok i przyciąga uwagę. Do mieszanki dołącza następnie jaśmin uwydatniany gardenią, dzięki czemu nabiera bardziej zmysłowego, subtelnego charakteru. Wtedy do boju wkracza obsesyjnie pulsująca paczuli, łagodząc nuty miodowe za pomocą uzależniającej i niezwykle kuszącej słodkości. Na koniec pojawia się ambra, która otula, unosi się, śledzi każdy ruch i zapewnia to co ma najlepsze, niczym światło odbijające się na krawędziach diamentu.
Nuty zapachowe:
nuta głowy: kwiat neroli, cytryna, malina
nuta serca: jaśmin, kwiat pomarańczy, gardenia
nuta bazy: paczuli, biały miód, ambra

W rolę Lady Million, wcieliła się Dree Hemingway, piękna prawnuczka pisarza Ernesta Hemingwaya.Ceny:

woda perfumowana: 30 ml, 189 PLN
woda perfumowana: 50 ml, 269 PLN
woda perfumowana: 80 ml, 349 PLN
dezodorant w sprayu: 150 ml, 95 PLN

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)