Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

Co nowego - prasowany puder mineralny firmy Clinique Redness Solutions Instant Relief Mineral Pressed Powder

Share
Jeśli znacie i lubicie sypki puder Redness Solution Clinique to ucieszy was wiadomość o jego kompaktowej wersji. Jeśli nie znacie, to przyjrzyjcie się tej nowości.
Oto najnowszy prasowany puder mineralny firmy Clinique Redness Solutions Instant Relief Mineral Pressed Powder, który wyraźnie niweluje zaczerwienienia natychmiast po nałożeniu.
Bez względu na to, czy powodem zaczerwienienia skóry jest stres, klimat, trądzik różowaty czy nawet zabiegi kosmetyczne, często trudno jest sobie poradzić z zaczerwienieniem lub je ukryć. Chcąc pomóc stawić czoło temu powszechnemu problemowi związanemu z pielęgnacją skóry, firma Clinique przedstawia Redness Solutions Instant Relief Mineral Pressed Powder: puder posiadający świadectwo laboratorium certyfikującego oraz przebadany dermatologicznie, który natychmiast neutralizuje widoczne zaczerwienienia.
Ten konkretny żółty odcień kremowego pudru został stworzony według indywidualnej koncepcji Clinique, sprawiając, że puder stapia się ze skórą, pozwalając natychmiast zneutralizować widoczne zaczerwienienia i wyrównując jednocześnie koloryt skóry. Odpowiedni dla osób o nawet najwrażliwszej cerze, także zmagających się z trądzikiem różowatym, ten mistrz kamuflażu ma także właściwości pielęgnacyjne. Od chwili nałożenia puder staje się niewidoczny, sprawia również, że dosłownie znikają widoczne zaczerwienienia i popękane naczynka
owa, oczekująca na patent formuła zawierająca kofeinę oraz ekstrakty z kory magnolii, Poria Cocos (grzyb) oraz skórki Citrus Grandis (grapefruit) w sposób widoczny łagodzi zaczerwienienia. Dzięki formule zawierającej naturalne minerały, takie jak wapń, magnez, sód i Potas, Instant Relief Mineral Pressed Powder pomaga wchłaniać nadmiar sebum, a wyjątkowy proces technologiczny sprawia, że produkt jest delikatny dla skóry i koi ją. Formuła ta zawiera również witaminę E, dobrze znany przeciwutleniacz, oraz korektory koloru, które pomagają neutralizować widoczność zaczerwienień, wyrównując natychmiast koloryt skóry.
Redness Solutions Instant Relief Mineral Pressed Powder oferowany jest w formie poręcznego kompaktu zapewniającego wygodne stosowanie i nadaje się idealnie do poprawek makijażu w ciągu dnia. Pociągnij pędzlem po powierzchni pudru, a następnie nałóż go na twarz. Puder stosować samodzielnie, pod lub na makijaż.

Przetestowany alergologicznie. W 100% bezzapachowy. Beztłuszczowy. Nie powoduje trądziku. Nie zawiera talku. Przetestowany oftalmologicznie. Przetestowany dermatologicznie.
Puder Redness Solutions Instant Relief Mineral Pressed Powder będzie dostępny w perfumeriach od listopada 2010 roku.
Cena : 140 zł.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)