Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

Co nowego - Matricium i seria Matriciane Laboratoire Dermatologique Bioderma

Share
Laboratoire Dermatologique Bioderma stworzyło unikalny i innowacyjny wyrób medyczny Matricium®, który sprawia, że dotychczas wydawało się niemożliwe – naturalna, głęboka regeneracja komórek i tkanek, stało się realne. Dzięki zastosowaniu całkowicie innych rozwiązań od tych, stosowanych w obecnie istniejących kosmetykach, Matricium® stanowi całkowity przełom w dziedzinie regeneracji komórek i biologicznego odmładzania skóry.
Jako wysokiej klasy kompleks odżywczy dla komórek skóry, Matricium® sprawia, że to, co dotychczas wydawało się niemożliwe - naturalna, głęboka regeneracja komórek i tkanek, stało się realne.
Matricium to pierwszy na rynku produkt o statusie wyrobu medycznego
działający na przyczyny starzenia się skóry.
Wyjątkowy patent, który przywraca komórkom właściwą dla młodej skóry zdolność do regeneracji i odbudowy. Dostarcza skórze niezbędne substraty, zapewniające jej optymalne funkcjonowanie 63 składniki aktywne, które naturalnie występują w skórze i są przez nią całkowicie przyswajalne. 14 lat pracy najlepszych specjalistów, 74 badania potwierdzające wyjątkową skuteczność.
Cena:199 zł 30x 1 ml

Siła i oryginalność Matricium® tkwi w tym, że do produkcji wykorzystano wyłącznie składniki naturalnie znajdujące się w skórze. Dzięki swym właściwościom, Matricium® uzyskało międzynarodowy patent jako sterylny wyrób medyczny. Będąc w 100% produktem biomimetycznym, Matricium® jest prawdziwym pionierem w zakresie regeneracji komórek i przeciwdziałania starzeniu się skóry. Oprócz dostarczania skórze aktywnych składników, Matricium® zawiera substancje, które działają także w jej najgłębszych warstwach. Substancje te aktywizują znajdujący się w skórze czynnik wzrostu, a tym samym reaktywują procesy odnowy, pozwalając na głęboką i naturalną regenerację oraz długotrwałą poprawę gęstości skóry. Dzięki temu odżywczemu i w 100% przyswajanemu przez skórę produktowi, skóra może się naturalnie, głęboko i trwale regenerować
Działanie Matricium® sprawia, że produkt ten jest idealnym uzupełnieniem wszelkich chirurgicznych, dermatologicznych i kosmetycznych zabiegów przeciwko starzeniu się skóry
onsystencja Matricium® jest płynna, jak woda, dzięki czemu środek całkowicie i błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając na skórze żadnego osadu. Matricium® nie zawiera żadnych kosmetycznych substancji (konserwantów, alkoholu, perfum lub barwników) czy też składników obcych dla skóry.
Po jednym cyklu stosowania Matricium®, komórki naskórka dzielą się i mnożą z taką samą zdolnością jak komórki młodej skóry.
Jednorazowa kuracja Matricium® polega na zastosowaniu 30 ampułek, znajdujących się w opakowaniu, w ciągu 30 dni. Matricium® należy nałożyć na całą twarz, skórę dookoła oczu i szyję. Można je stosować zarówno w połączeniu z innymi kuracjami pielęgnacyjnymi, jak i osobno, w każdym wieku, a w szczególności po 30-35 roku życia. Okres działania pojedynczej dawki po otwarciu to 12 godzin. Matricium® powinno być używane cyklicznie, najlepiej cztery razy w roku (pomiędzy sezonami szczególnie obciążającymi skórę – np. przed latem i opalaniem)

Bazując na spektakularnych wynikach działania Matricium®, BIODERMA stworzyła także pierwszą linię preparatów biokosmetycznych do pielęgnacji skóry: Matriciane. Dzięki specjalnym aktywnym składnikom oraz konsystencji zwiększającej odporność skóry na środowisko i styl życia, linia produktów do pielęgnacji skóry Matriciane wpływa zarówno na procesy biologiczne starzenia się skóry, jak i na oznaki starzenia się.
W skład serii wchodzą:

-Matriciane Sérum - serum intensywnie regenerujące i przeciwdziałające starzeniu się skóry.
Cena:120 zł
- Matriciane Multi-Défense - krem biowitalizujący, zwalczający pierwsze oznaki starzenia się skóry. Cena:98 zł
-Matriciane Rides - krem wygładzający zmarszczki. Cena:108 zł
-Matriciane Fermeté - krem liftingujący do skóry pozbawionej jędrności. Cena: 108 zł

Kosmetyki Bioderma znajdziesz w aptekach.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)