Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Kolekcje jesienne - Rimmel

Share
Świeży makijaż to inspiracja najnowszymi modowymi propozycjami. Transparentnie przechodzące w kolejny kolor cienie to odzwierciedlenie lekkich i zwiewnych tkanin takich jak szyfon czy jedwab. Lila, fiolet zmieniający się w indygo oraz kropla błękitu stanowi dominujacą paletę odcieni w makijażu ambasadorki marki Rimmel London Georgii May Jagger , która doskonale wie jak bawić się kolorem. Makijaż jesienny Rimmel przyciąga uwagę i wyróżnia się nie tylko w modowej stolicy – w Londynie.

-Oczy to zdecydowanie najsilniejszy punkt tego makijażu. Wyraźnie zaznaczone głębokim fioletem z zestawu potrójnych cieni nr 720, który przechodzi w coraz delikatnikesze odcienie. Na całej ruchomej powiece roztarto ciemny cień, modelując jednocześnie kształt oka. Dolna linia rzęs od zewnętrznego kącika oka do środka została pokreślona tym samym kolorem. Wewnętrzny kącik oka dla rozświetlenia zaznaczono delikatnym błękitem nr 330. Czarna kredka posłużyła do umalowania wewnętrznej linii rzęs. Jaśniejszymi odcieniami lila a także kroplą amarantu z pojedynczego cienia nr 030 Sirene złagodzono linię fioletowego cienia. Na zakończenie, aby uzyskać jeszcze ciekawszy efekt kolorystyczny na fioletowy cień w zewnętrznym kąciku oka nałożono kobaltowy cień nr 021 Alluring. Rzęsy zaznaczone mascarą 1-2-3 LOOKS w kolorze czarnym nadały oku wyrazistości. Dolne powieki pomalowane na ustawieniu nr 1 zaś górne na nr 2.


-Usta podkreślone pomadką Hydra Renew w odcieniu 100 Dreamy. Kolor ten subtelnie podkreślił naturalny odcień ust, a formuła wzbogacona o kwas hialurynowy i kolagenu, intensywnie nawilżyła usta.- Perfekcyjna i naturalnie wyglądająca satynowa cera to zasługa podkładu Match Perfection. Georgia May Jagger używa podkładu w odcieniu nr 100. Delikatna konsystencja podkładu doskonale pokrywa wszelkie niedoskonałości cery, pozwala skórze oddychać, nadajac jej blask i dopasowując się do koloru i struktury skóry. Policzki w jesiennym makijażu Rimmel London są delikatnie wymodelowane różem nr 037 Smoked Oyster. Utrwalenie makijażu zostało wykonane za pomocą prasowanego pudru z linii Stay Matte, który świetnie sprawdza się do poprawek w ciągu dnia.


Ceny:
Oczy
1-2-3 LOOKS – 26,99 zł
Colour Rush nr 030 Siren (cień mono) -15,99 zł
Colour Rush nr 330 Azure (cień mono) -15,99 zł
Colour Rush nr 021 Alluring (cień mono) -15,99 zł
Colour Rush nr 720 ( cień trio -25,99 zł
Soft Khol nr 061 - 18,98 zł

Usta
Hydra Renew (szminka) nr 100 Dreamy – 20,98 zł
Dodatkowo:
Vinyl Gloss (błyszczyk) nr 140 – 19,98 zł

Twarz
Match Perfection (podkład) - 37,99 zł
Stay Matte (puder) - 22,98 zł
Powder Blush nr 037 - 20,98 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)