Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

Kolekcje jesienne - Givenchy Blooming

Share
W tym roku Givenchy nie zgadza się na jesienne smutne szarugi. Chwyta ostatek letniego upału, przedłuża zmysłowe przyjemności i dynamizm lata!
Dominujący w kolekcji Givenchy Blooming kolor pomarańczowy rozgrzewa mroźną zimę swoją energią. Jest niczym orzeźwiający, dynamiczny, przynoszący optymizm płomień.
Kobieta Blooming rozkwita mimo zimnej pory roku.
Must-haves w tej kolekcji, Le Prisme Visage Blooming oraz Le Prisme Blush Blooming są zainspirowane pragnieniem odrodzenia się na nowo oraz twórczością reżysera i malarza Takagi Masakatsu.Jego kolory to nieskończona wibracja zmysłowej energii, która daje efekty ciągłego odradzania się i odnawiania.
Dwie z nowych, związanych z Blooming harmonii cieni do powiek Le Prisme Yeux Quatuor – nowy produkt reprezentujący markę – przypominają pracę ceramików, zarówno ze względu na kontrolę nad materią jak też na prezentację kolorów.
-Le Prisme Yeux Quatuor Ombres Regard – Dessin Couleurs – Lumiere. Czterech nowych przepięknych zestawów poczwórnych cieni do powiek. To nowa wersja słynnych pryzm Givenchy. 4 kolory i dwa różne efekty: brokatowy i satynowy. Wibrujące kolory i jedwabista konsytenja. Z nowych harmonii wybranych dla Prism Yeux Quatuor dwie są związane z nową kolekcją. To granaty Midnight Look n72 i Blue Collection n75


Pozostałe zestawy to:
Khaki egerie nr 74

Siene Silhouette nr 76

Aby użytkowanie cieni było proste są ułożone w tradycyjny sposób.Baza, cień oraz liner są satynowe, natomiast rozświetlacz jest połyskliwy.Możesz eksperymentować z jednym, dwoma, trzema lub wszystkimi kolorami. Nakładaj je na siebie, łącz ze sobą. Podkreślaj oko intensywnie bądź delikatnie.
1.Baza


2.Liner, intensywny cień


3.Cień


4.Rozświetlacz-Wyjatkowy Puder w kompakcie – Naturalny efekt makijażu
Edycja Limitowana-Le Prisme Visage Blooming. Puder w kompakcie, naturalny efekt. Kolekcja limitowana. Żywe kolory oraz pełne wigoru ruchy zaczerpnięte z prac Takagi Masakatsu zainspirowały wykreowanie eleganckiego i zarazem figlarnego produktu. Cztery odcienie przypadające na każdy puder, są ze sobą całkowicie połączone w zaskakujący sposób. To kompozycja Prisme na nowo, ale w taki sposób, aby efekt końcowy był wierny elementarnej idei Prism.
W każdym pudrze cztery odcienie są prezentowane w identycznych proporcjach od powierzchni aż do podstawy. Każdy Prism Visage Blooming jest unikalną wizualną kompozycją.
Łatwe do rozprowadzenia, te dwie rozświetlające harmonie są odpowiednie dla każdego rodzaju cery.
Blooming Pinks No 1 z dodatkiem orzeźwiającego różu dla jasnych karnacji
Blooming Apricot No 2 z rozjaśniającym i optymistycznym pomarańczem dla ciemniejszych karnacji.

-Le Prisme Blush Blooming . Zainspirowany w ten sam sposób, co Le Prism Visage, wykreowany w takim samym procesie, róż jest harmonią czerwieni i jasnego różu. Intensywne barwy kwiatowe, które ze sobą współgrają. Czarujący róż, który pojawia się na policzkach wraz z uśmiechem. Twoja skóra rozkwita, a ty czujesz się fantastycznie! Blooming Fuchsias
Wyjątkowe opakowanie Prism Visage i Pudrów Blush Blooming
Nowe opakowanie Cap & Slide także rozkwita – ze względu na przepiękną formę oraz prostotę użytkowania. Ilustracja jest bezpośrednio inspirowana barwnym światem tej kolekcji. Opakowanie jest jak kwitnący kwiat w stylu origami.

-Rouge Interdit Edycja limitowana Rouge a Levres Satine – Satynowy Kolor. Subtelny róż z odrobiną pomarańczy. Smakowite, odżywione usta jak po zjedzeniu pełnego słońca owocu.
Blooming Peach No 48
-Rouge Interdit Shine Edycja Limitowana Rouge a Levres Ultra Brillant – Ultra delikatna I rozświetlająca. Delikatność pomarańczy i różu oraz połyskujących drobinkami złota. Po prostu lekkość światła!
Blooming Apricot n26
- Błyszczyk Gloss Interdit edycja limitowana. Ultra błyszczący kololr – efekt powiększenia ust. Jeszcze bardziej kwitnące usta. Jednocześnie połyskujące i pełne koloru.
Blooming Coral n26
- Błyszczyk z drobinkami Pop Gloss Crystal. Edycja limitowana. Łagodny róż obsypany perłowymi drobinkami. Cudowny efekt słońca odbijającego się w jesiennych kolorach.
Blooming Lilac n 449 - Lakier do paznokci Vernis Please. Edycja limitowana. Radosny, naturalny róż dla kwiatowych paznokci.
Zachwyciły mnie nowe Pryzmy do oczu. Piękne kolory i śliczne opakowanie z wysuwaną szufladką na aplikatory. Wyglądają jak małe chińskie cacka na toaletkę damy dwory Cesarza.
Cienie pięknie się nakładają i ślicznie błyszczą. Będą świetne na karnawał. Puder daje delikatny, naturalny efekt świetlistej cery.2 komentarze:

 1. The city of Danbury's metro options into NYC, give anyone in New Milford, Newtown, Bethel, New Fairfield and Sherman options for travelling south. Blistering heat and bitter freezing cold can crack the toughest of concrete. Flawless Flooring's polished concrete floor product boasts durability and decorative seamless surfaces made mainly from epoxy and polyurethane
  materials.

  OdpowiedzUsuń
 2. One part compost to two or three parts potting soil
  would be a sufficient combination. Use the cultivator to make holes in the soil and turn it
  up just a little between the rows. In some cases, the quantity of materials for
  making compost in the amounts desired (an annual layer
  2 inches deep across the garden) cannot be obtained.  Here is my site wobble

  OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)