Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

W krainie zapachów - Hypnotic Poison Eau Sensuelle Dior

Share
Zapachowy cud Poison otrzymuje koronę. François Demachy, twórca zapachów Diora , powrócił do botanicznych źródeł wanilii. Sięgnął po orchideę – do z tej rodziny wywodzi się wanilia - aby tworzyć kwiatową wersję Hypnotic Poison : Eau Sensuelle.

François Demachy rozbiera kobietę Hypnotic Poison, aby dać jej jeszcze delikatniejsze i bardziej wyrafinowane pieszczoty. Zachowując wierność oryginalnej kompozycji i nie niszcząc jej uwodzicielskiej mocy, dotarł on do samego serca zapachu, aby zgłębić jego sekret. Badacz zmysłów i zmysłowych esencji zaczerpnął inspirację z natury: wanilia jest bowiem owocem jednego z najbardziej zmysłowych kwiatów w naturze, orchidei. Oczywiście nie może być kwiatowych nawiązań bez ulotnych magicznych nut róży damasceńskiej. Zamiast jaśminu François Demachy wykorzystał delikatne kwiaty ylang ylang, a zmysłową stronę zapachu zbudował na absolucie z kwiatu pomarańczy. Tuberoza i wanilia tworzą owocowy akcent i sprawiają, że kompozycja pozostawia delikatny i niepowtarzalny ślad. Do tego jeszcze odrobina ożywczej zieleni, z łodyg i liści. A na koniec piżmo i drzewo sandałowe, które są harmonijnym dopełnieniem krągłej całości, nawiązującej do miękkich linii kobiecego ciała.
Hypnotic Poison przynosi skórze niezwykłe zmysłowe doznania i jest ozdobą uwodzicielskich uniesień.
Twarzą zapachu jest boska Monika Bellucci.
Cena: 50 ml 269 zł
100 ml 389 zł

Uwielbiam klasyczne Poison, więc z niecierpliwością czekałam na kolejną odsłonę tego zapachu Ikony. Flakon jest przepiękny, prawdziwa ozdoba toaletki, a zapach ciepły, zmysłowy, idealny do ogrzania zimnych jesiennych dni. Polecam.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)