Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Na własnej skórze - Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex Estee Lauder

Share
Jeśli miałabym wskazać kosmetyk zbliżony do Magicznego Eliksiru to byłby to właśnie Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex Estee Lauder.
Ten niezwykły kosmetyk cieszy się powodzeniem od swojego debiutu w 1982r. Dzięki nowatorskiej, nagrodzonej formule Night Repair, przeznaczony do skóry uszkodzonej, w widoczny sposób pomagał regenerować ją podczas uzdrawiających godzin snu. Estée Lauder jako jedna z pierwszych firm zajmujących się pielęgnacją skóry, zrozumiała zasadniczą zależność pomiędzy uszkodzeniem DNA, a starzeniem się skóry oraz znaczenie zdolności skóry do regeneracji własnego DNA.
Reperator zapewnia nieprzerwaną, kompleksową i zoptymalizowaną regenerację skóry nocą, dzięki rewolucyjnej Technologii Chronolux wspomagającej naturalną synchronizację regeneracji skóry z procesami ochronnymi dokładnie we właściwym czasie. Ponadto opatentowana technologia zawierająca Alkyl Guanine Transferase pomaga zregenerować wyraźne uszkodzenia wywołane oddziaływaniem dymu i zanieczyszczeń, a zwłaszcza toksyn i chemikaliów. Tym samym ten reparator znalazł się w pierwszej linii regeneracji widocznych uszkodzeń skóry wywołanych szkodliwym wpływem wszystkich poznanych, podstawowych czynników środowiskowych.
Opatentowana mieszanka przeciwutleniaczy połączona z wysokim poziomem Kwasu Hialuronowego o udokumentowanej skuteczności – naturalnego „magnesu dla wilgoci” – tworzą wspólnie optymalne środowisko dla naturalnej ochrony i regeneracji skóry. Formuła pomaga zabezpieczyć przyszłość skóry neutralizując do 90%* wolnych rodników powstałych wskutek oddziaływania środowiskowego, zanim wywrą one szkodliwy wpływ na wygląd skóry.
Używaj Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex Estée Lauder co wieczór, by wspomagać nieprzerwaną regenerację uszkodzeń już istniejących i zabezpieczyć przed uszkodzeniem skóry i jej DNA w przyszłości. Co wieczór równomiernie rozprowadź kilka kropli reparatora na oczyszczonej skórze. Następnie nanieś preparat nawilżający odpowiedni do Twojej skóry.

Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex
został przebadany dermatologicznie, okulistycznie, nie powoduje trądziku, jest bezzapachowy i może być stosowany do każdego rodzaju skóry. Patent ważny do 2017.
Cena:
30 ml 260 zł
50 ml 355 zł

Bajkowy kosmetyk. Kropelka z pomocą aptecznej pipetki, wędruje na buzię i lekko, płynnie się rozsmarowuje. Moja skóra wygląda dużo lepiej niż zwykle. Koniec z łuszczeniem się i suchymi miejscami. Cera ma piękny zdrowy kolor i blask. Nie straszne mi skutki gorącego lata. Uwielbiam ten wieczorny rytuał.
Polecam.

Uwaga już niedługo opowiem wam o świetnej nowośći, do reperatora dołączy krem pod oczy Advanced Night Repair Eye Synchronized Recovery Complex Estee Lauder, godny naśladowca swojego pierwowzoru.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)