Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, , ,

Co nowego - Diorshow Extase tusz do rzęs Dior

Share
Tusz DiorShow to jedena z moich ulubionych mascar. Zawsze z uwagą przyglądam się jej nowym wariaciom. Teraz boska Monika Bellucci czaruje rzęsami pociągniętymi nowym tuszem Diora Diorshow Extase - pierwszą mascarą, która natychmiast powiększa objętość rzęs i gwarantuje oszałamiający efekt już po pierwszym pociągnięciu szczoteczką. Prawdziwa ekstaza dla rzęs: wystarczy jedna chwila, aby je spektakularnie powiększyć, wymodelować i całkowicie odmienić ich wygląd.
Inspiracją do jej stworzenia były pokazy mody, podczas których makijaż pojawia się w najbardziej ekstremalnej postaci. Na wybiegu oczy są bardziej podkreślone i zmysłowe niż gdziekolwiek indziej. Dzięki Diorshow Extase wystarczy jedno pociągnięcie, aby stworzyć zniewalające i zmysłowe spojrzenie – zupełnie jak po ekspresowym nałożeniu sztucznych rzęs.
Nowa wyjątkowa formuła opiera się na trzech podstawowych składnikach, o wzmocnionej skuteczności. Pierwszy z nich to Metamorphosis Powder, puder o niezwykłych właściwościach pogrubiających. Jego cząsteczki zwiększają swoją objętość kilkukrotnie przy kontakcie z rzęsami, sprawiając, że objętość rzęs zaraz po nałożeniu* wzrasta aż do 50%. Kolejny składnik to Black Pearl Pigments - pigmenty z czarnych pereł, których nazwa wywodzi się od ich sferycznego kształtu i które gwarantują prawdziwy efekt 3D.W końcu opatentowany składnik SR38, który działa jak ceramid i pozwala wygładzić, zagęścić i zregenerować rzęsy w miarę stosowania, jak kosmetyk do pielęgnacji.
Szczoteczka o specjalnym kroju wykonana z zestawienia dwóch włókien, które zapewnia dwa razy bardziej profesjonalny efekt powiększający objętość. Po raz pierwszy czarne elastomerowe włókna działają jak grzebyk, który rozczesuje i rozdziela rzęsy, aby stworzyć oszałamiający efekt „rozmnożonych” rzęs. Złote ultra delikatne włókna nylonowe pokrywają obficie tuszem każdą rzęsę, pogrubiając i wydłużając ją do imponujących rozmiarów.
A to wszystko w luksusowej, złotej oprawie.
Cena:139 zł

Tu przeczytacie wywiad z piękną aktorką.
http://www.gala.pl/styl-zycia/uroda/zobacz/artykul/monica-bellucci-9/

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)