Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Co nowego - mascara Phenomen Eyes Waterproof Givenchy

Share
Fenomenalne zjawisko w świecie makijażu, Phenomen Eyes-oryginalny tusz wyposażony w osobliwy, okrągły aplikator, który z łatwością chwyta wszystkie rzęsy i równomiernie pokrywa je tuszem od nasady po końcówki. wystarczy pojedynczy gest, aby uzyskać efekt panoramicznego makijażu. Od chwili pojawienia się Phenomen’Eyes ta niezwykła mascara, podbiła serca kobiet na całym świecie. Teraz Givenchy proponuje nam wersję wodoodporną, której niezwykła trwałość pozwoli nam cieszyć się nienagannym makijażem rzęs, nawet pod wodą.
W Phenomen’Eyes Waterproof Givenchy opracowało formułę nowej generacji. W przeciwieństwie do tradycyjnych maskar, które są nasycone woskiem nadającym im lepkość, formuła Phenomen’Eyes Waterproof oferuje nową jakość. Jest wyjątkowo płynna i lekka. Zawiera niewielką ilość wosku, a zamiast niego płynne polimery, które idealnie przylegają do powierzchni rzęs, wiążąc aktywne składniki i pigmenty. Guma Arabska umożliwia zdumiewające podkręcenie rzęs. Najważniejszy aspekt formuły: Phenomen’Eyes Waterproof nie zawiera rozpuszczalników!
Ta prawdziwie delikatna formuła sprawia, że makijaż rzęs ma wietrzną teksturę, a rzęsy są elastyczne i odczuwają komfort.

Gama kolorów:

No 1 Water Black
No 2 Water Brown

Cena 125 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)