Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

A niech i tak będzie

Share
Dziękuję za wszystkie komentarze, pomysły i uwagi. Przeczytałam wszystkie, jesteście kochane, że tak się pochyliłyście nad moim, nieszczęsnym banerem.

 Wiadomo, że każdemu podoba się co innego i trudno wszystkich zadowolić.

 Moje prywatne upodobania sprawiają, że nie skłaniam się ku bardzo kolorowym banerom, na których dużo się dzieje. Ale że o gustach się nie dyskutuje i to jest ładne co komu się podoba, po uważnym przeczytaniu waszych komentarzy, wprowadzam kropelkę koloru, przynajmniej na razie:)
A że ta czcionka mi się bardzo spodobła połączyłam projekty i wyszło takie coś co widzicie u góry.

Zresztą o ile wygląd bloga jest dość ważny i to by był czytelny, a zarazem miły dla oka sprawia, że czyta się go przyjemniej to przecież i tak najważniejsza jest jego t r e s c.

Prawda?:)


ps. Kafelki to szablon bloga dynamiczny , wygląda jak składający się z samych obrazków, podobnie np. jak pinterest. Próbowałam, ale nie mogę się przekonać .
17 komentarze:

 1. nie ma już różowego ale nadal mi lajk it :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda ładnie i pomimo, że wprowadziłaś kolor, to nadal jest dość minimalistycznie. Tak, jak lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja ciągle myślę o kafelkach ale brakuje mi w tym szablonie paska bocznego , przez te schowane zakładki blog staje się nieczytelny. Gdyby tak ładnie połączyć szablon dynamiczny z niektórymi widetami z klasycznego było by idealnie.

  Zmiana całkiem przyjemna dla oka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładnie wygląda głosowałam na ten ;D
  zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest super! Ja też do dynamicznego nie mogę się przekonać, zresztą do tego celu jest pinterest, gdzie można pooglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. swietnie blog wyglada z tym banerem :D

  OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)