Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Ach jak przyjemnie...

Share
Słodkie, urlopowe lenistwo już za mną. Pogoda była w tym roku więcej niż łaskawa. Piękne, słoneczne dni pozwoliły nam cieszyć się każdą godziną pobytu w tym zagubionym wśród pól i  lasów miejscu.Padało tylko 2 razy, chyba wyłącznie dla kontrastu. Upał tak dokuczliwy w mieście, zupełnie inaczej znosi się siedząc po szyję w jeziorze, albo opalając się na pomoście i tylko co jakiś czas zanurzając stopy w chłodną wodę.

W lesie co krok to grzyb, zbieraliśmy całe tabuny kurek, tak pysznych potem w omlecie z wiejskich jajek.
Niestety jagód już prawie nie było. Moje ulubione floksy pachniały obłędnie miodem, zupełnie tak samo jak w ogródku babci.Siedząc godzinami na tarasie i trzymając nogi na balustradzie ( tak lubię najbardziej) przeczytałam cały stos książek, które przezornie zabrałam ze sobą. Postawiłam na lekką i przyjemną babską literaturę.
Jeśli macie ochotę je poczytać to oto one KLIK. A to jest to co widzę z tarasuDużo spacerowaliśmy, raz udało nam się zmylić drogę, ale w końcu znaleźliśmy szlak do domu. Dowlokłam się naprawdę na ostatnich nogach pogryzana przez komary. Jak cudownie było wreszcie usiąść i napić się zimnej coli:) Naprawdę nie wiem jak nam się to udało zgubić się na tak znanym nam szlaku.

Wyrwaliśmy się też nad morze na jeden dzień. Co prawda fal nie było, ja zgubiłam telefon, ale i tak było świetnie. Wymoczyliśmy się w morzu, wyleżeliśmy na plaży, a wszystkie te przyjemności  zakończyliśmy boskim jedzonkiem i obowiązkowym gofrem z bitą śmietaną.A wy co porabiacie na wakacjach/urlopach?


Post wyszedł mało kosmetyczny, więc na koniec zapraszam na www.pieknosc-dnia.com.pl  czeka tam parę nowości:)

A już lada dzień kolejna odsłona oddam kosmetyk w dobre ręce. Chcecie?

7 komentarze:

 1. ja tegoroczne wakacje spędzam na doszkalaniu się, ale w sumie cieszę się z tego:) i czekam na kolejną edycję oddam kosmetyk w dobre ręce:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale piękne widoki, zazdroszczę takowych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A moje wakacje dopiero przede mną!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj, pozwoliłam sobie przekazać Ci niezobowiązującego, rozrywkowego taga. Zapraszam: http://sabbathofsenses.blogspot.com/2012/08/10-pytan.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Grzybki są, bo moim rodzice często jeżdżą i całkiem sporo przywożą:) Ładne kwiatki na zdjęciu, współgrają kolorystycznie ze sobą;D Zapraszam do mnie www.xmojerecenzjekosmetykowx.blogspot.com/ dodaję do obserwowanych. Będzie mi bardzo miło, jeśli również mnie dodasz:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje wakacje dopiero przede mną, ale chyba będę musiała na nie poczekać jeszcze kilka miesięcy... :/

  OdpowiedzUsuń
 7. mam nadzieję ze wypoczęłaś :*

  OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)