Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, , ,

Co nowego - Seria kremów do depilacji JUST EPIL Eveline Cosmetics

Share
Seria kremów do depilacji JUST EPIL Eveline Cosmetics została opracowana z myślą o kobietach, które pragną w sposób bezbolesny oraz skuteczny pozbyć się niepożądanych włosków. Przeprowadzony w domu zabieg - przy użyciu kosmetyków JUST EPIL - nie trwa długo i pozwala pozbyć się nawet bardzo krótkich włosków. Zawarte w kremach składniki pielęgnacyjne i łagodzące sprawiają, że skóra po depilacji pozostaje idealnie gładka, nowe włoski odrastają wolniej i nie wrastają w nią.

W skład serii JUST EPIL wchodzą:
* Nawilżający krem do depilacji skóry wrażliwej z aloesem i d-panthenolem,
* Ultradelikatny krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini z aloesem i proteinami jedwabiu,
* Błyskawiczny krem do depilacji nóg z aloesem i wyciągiem z melona.

JUST EPIL nawilżający krem do depilacji skóry wrażliwej z aloesem i d-panthenolem przeznaczony jest do bezbolesnej
i szybkiej depilacji nóg, rąk, pach i okolic bikini. Innowacyjna formuła Sensitive Plus zawiera łagodzący d-panthenol, zapewniający bezpieczną depilację skóry wrażliwej oraz nawilżający wyciąg
z aloesu pozostawiający na długo uczucie komfortu. Dodatkowo zawarty w kremie aktywny ekstrakt z Larrea divericata sprawia,
że odrastające włoski są miękkie, mniej widoczne i podatne na depilację. Dzięki temu zmniejsza się częstotliwość przeprowadzania zabiegów.

Pojemność: 100 ml + 25 ml gratis
cena : ok.9 PLN


-JUST EPIL 3 w 1 Ultradelikatny krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini z aloesem i proteinami jedwabiu dokładnie i skutecznie usuwa zbędne owłosienie z miejsc szczególnie wrażliwych. Zawarty w nim łagodzący ekstrakt z aloesu oraz proteiny jedwabiu powodują, że skóra na długo pozostaje dobrze nawilżona, gładka i miękka. Formułę kremu wzbogacono o wyciąg z Larrea divericata, który spowalnia odrastanie włosków po depilacji. Krem zapewnia skuteczną depilację, pozostawia skórę aksamitnie gładką oraz daje długotrwałe poczucie komfortu.

Pojemność: 100 ml + 25 ml gratis
cena: ok. 9 PLN

-JUST EPIL Błyskawiczny krem do depilacji nóg z aloesem i wyciągiem z melona usuwa zbędne owłosienie szybko, dokładnie i skutecznie. Nowoczesna receptura została wzbogacona o wyciąg z melona i ekstrakt z aloesu, które działają na skórę nawilżająco
i łagodząco, pielęgnując ją podczas zabiegu. Zawarty w formule ekstrakt z Larrea divericata spowalnia i opóźnia odrastanie włosków, dzięki czemu zmniejsza częstotliwość przeprowadzania zabiegu depilacji.

Pojemność: 100 ml + 25 ml gratis
cena : ok. 9 PLN

2 komentarze:

  1. Ja kupiłam cała serię 3D z Eveline i nie długo na moim blogu będzie recenzja. A ten krem do depilacji wygląda ciekawie i cenowo ok.

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)