Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, , ,

W krainie zapachów - Chanel nr 5 Kofret 3 x 20 ml idealny do torebki.

Share
Kilka razy pisałam o Chanel Nr 5. To zapach bardzo bliski mojemu sercu - ulubiony zapach mojej mamy. Zapach ikona, zapach legenda. Kobiecy, elegancki i ponadczasowy. Każdy go zna i wie jak wygląda jego flakon.
Jednak dla tych, które nie lubią rozstawać się z nim, a nie chcą stracić ani kropelki przelewając go do atomizera, mam dobrą wiadomość. Firma Chanel pomyślała o naszej wygodzie i proponuje coś nowego. Coś fantastycznego:)
W 1921 Gabrielle Chanel stworzyła zapach nowoczesności i nazwała go numerem: N°5. Był jej zapachem, dzisiaj jest zapachem ikonicznym. W lutym 1955 wykreowała 2.55: emblematyczną dla stylu CHANEL torebkę. Była jej torebką, stała się torebką-ikoną.
Gabrielle Chanel nigdy nie wychodziła bez swojej 2.55, nigdy też nie zapominała włożyć do niej swojej pomadki do ust oraz perfum. « Akcesoria kreują kobietę, ale mogą też zaszkodzić jej wizerunkowi » mówiła kreatorka. « Są najważniejsze, podkreślają styl. To drobiazgi, które przesądzają o wszystkim.»
To właśnie zamiłowanie do akcesoriów połączone z pragnieniem posiadania przy sobie najważniejszych rzeczy właściwym wszystkim kobietom zainspirował markę CHANEL do stworzenia « 3 torebkowych klejnotów » N°5.
Legendarny zapach CHANEL uwodzi po raz kolejny w nowym formacie. Kofret 3 x 20 ml istnieje teraz w trzech interpretacjach: został stworzony dla Wody Perfumowanej, Eau Premiere i Wody Toaletowej. Trzy interpretacje podkreślające różne oblicza N°5, w trzech flakonikach dla chwil zmysłowości i uwodzenia.

-Woda Perfumowana stworzona w 1986 roku w nucie wzlotu jest ożywiona akordami hesperydowymi, a w nucie trwania podkreślona aksamitną obecnością świetlistej i pudrowej Wanilii Burbońskiej, która wzmacnia intensywność zapachu.

- Eau Premiere. 2008, nowy zapach o delikatnych i lekkich nutach. Jedwabiście harmonijny, perfekcyjnie ukazuje słodkie i subtelne oblicze N°5.
Ylang-Ylang z Komorów staje się bardziej dyskretny i zapewnia nutom głowy świeżość. Jaśmin bawi się kontrastami. Nowa i już ponadczasowa interpretacja.

- Woda Toaletowa. Stworzona w 1924 roku, lżejsza i niezobowiązująca, dopasowuje się do wszystkich okoliczności. Intensywny wzlot zdominowany przez Ylang-Ylang i Neroli podkreślone obecnością Aldehydów. W sercu rozbrzmiewa niezwykły akord kwiatowy. Trwanie wibruje nutami drzewnymi, Wanilią i Wetiwerem.

Poręczne opakowanie otwiera się tak samo jak pomadka Rouge Allure. Jedno kliknięcie i gotowe. Bardzo szykowne.

2 komentarze:

  1. moja mama uwielbiam też Chanel ! :) zapraszam na aukcje http://allegro.pl/teczowa-sukienka-satynowa-piekna-40-hm-orsay-i1422556280.html i do mnie na bloga też :D

    OdpowiedzUsuń
  2. uwielbiam perfumy i trochę je kolekcjonuje. Lubię dolce vita diora, channel allure, channel christal i coco mademoiselle

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)