Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Kolekcje zimowe - Rimmel

Share
Kolekcja karnawałowego makijażu marki Rimmel London to polarna zorza w londyńskim stylu

Gwiezdny pył, deszcz meteorytów i zorze polarne to kolorystyczne natchnienie dla ultranowoczesnego karnawałowego makijażu, który prezentuje ambasadorka marki Rimmel London, Coco Rocha. Graficzny i zachwycający kontrastem kolorów takich jak błękit, granat, fuksja, fiolet
i czerń z jednej strony jest śnieżno chłodny z drugiej rozżarzony niczym gorąca supernowa doskonale nadaje się na karnawałowe szaleństwo. Każda dziewczyna tak umalowana karnawałowej nocy zostanie zauwżona i przykuje wzrok nawet w modowej stolicy świata – Londynie.

Oczy i usta to najważniejsze najaśniejsze punkty tego makijazu, które natychmiast zwracają na siebie uwagę. Graficzny kształt oka uzyskano nakładając na całą ruchomą powiekę, a także poniżej dolnej linii rzęs świetlisty błękit z pojedynczego cienia (Glam’eyes nr 330 Azure). Pędzelkiem roztarto cień ku górze, nie docierając do brwi. Załamanie pomiędzy ruchomą, a nieruchoma częścią powieki zaznaczo jednym z najmodniejszych kolorów sezonu czyli granatem, bowiem ten kolor okrzyknięty został „nową czernią” i daje niezwykłą głębie makijażu. Zewnętrzny kącik oka na dole i górze zaznaczono tym samym granatowym cieniem (Glam’eyes nr 440 Enchanment). Okrągłym pędzelkiem i kolistymi ruchami cień został roztary w kierunku wewnętrznego kącika oka – nie zapominając, że makijaż powinien pozostać graficzny w swym kształcie. Fuksją (nr 30 Sirene) zmieszaną z fioletem (Glam’eyes nr 410 Plum Romance) zaznaczono delikatnie kącik wewnętrzny oka,
a bardziej zdecydowanie, punktowo linię rzęs w zewnętrznym kąciku. Rzęsy dokładnie wytuszowano czarną maskarą, wydłużającą rzęsy Lash Accelerator.


Cera – idealnie dopasowany podkład, który tonuję i jednocześnie nadaje wyjątkowego blasku stapiając się z naturalnym kolorem skóry. Taki efekt można uzyskać stosując jedynie podkład Match Perfection (Coco Rocha używa odcieniu nr 100)

Usta zwracają w tym makijażu uwagę. Połyskujące soczystością i kolorem delikatnej fuksji błyszczyka Vinyl Gloss, który dodaje im dodatkowej objętości. (Vinyl Gloss nr 180 No Regrets)

Ceny:
Oczy
Maskara Lash Accelerator – NOWOŚĆ – 29,99 zł
cień Glam’Eyes nr 330 - NOWOŚĆ - 21,99 zł
cień Glam’Eyes nr 440 - NOWOŚĆ - 21,99 zł
cień Glam’Eyes nr 410 - NOWOŚĆ - 21,99 zł

Twarz
podkład Match Perfection - 37,99 zł
puder Stay Matte - 22,98 zł
puder brązujacy Sunshimmer nr 022- 24,99 zł

Usta
Vinyl Gloss (błyszczyk) nr 180 - NOWOŚĆ – 19,98 zł
Hydra Renew (szminka) nr 110 – 20,98 zł

2 komentarze:

  1. cień przepiękny. zamierzam wybrać się po niego do sklepu.

    OdpowiedzUsuń
  2. ja chce ten błyszczyk ;p zapraszam do mnie ja już cię obserwuję :D http://saturdaynight-saturday-night.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)