Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Włosy - Dove Intense Repair

Share
Chodzi ostatnio za mną pewna piosenka. Przyczepiła się kiedy oglądałam reklamę ( a normalnie tego nie robię). Nie mogę jej nie oglądać, bo melodia łapie mnie i przykuwa.
To reklama linii Intense Repair firmy Dove.
Większość kobiet jest świadoma negatywnego wpływu, jaki wywierają na kondycję włosów zabiegi termiczne i chemiczne, takie jak codzienne używanie suszarki, prostownicy, farbowanie włosów czy nawet ich szczotkowanie i modelowanie.
Marka Dove postanowiła wyjść naprzeciw tym problemom i we współpracy z najlepszymi specjalistami stworzyła dwie przełomowe technologie – Fibre Actives™ oraz Micro Moisture Serum, które zapewniają kompleksową regenerację struktury włosa, zarówno od środka jak i od zewnątrz. Dzięki tym rewolucyjnym rozwiązaniom, kobiety nie muszą już rezygnować z codziennych zabiegów, które, chociaż niszczą włosy, są dla nich bardzo ważne i sprawiają im wiele radości.
W linii znajdziecie:
-szampon Intense Repair
-odżywkę Intense Repair
-ekspresową maseczkę regenerującą Intense Repair
- maseczka Intense Repair
- krem na noc Intense Repair


Mam Ekspresową Maseczkę Regenerującą. Odbudowuje zniszczone włosy zapobiegając ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Zapewnia natychmiastowe głębokie odżywienie.
Wszystkie zalety maski oraz szybkość działania odżywki zostały połączone tak, aby zapewnić włosom odżywienie, wzmocnienie i ochronę przed rozdwajaniem się końcówek.
Włosy są po niej gładkie, lśniące i nie przeciążone. Końcówki są gładsze i nie puszą się. Włosy ładnie się rozczesują.
cena ok14 zł
Polecam

Jeszcze wersja dla wielbicielek Glee
Oryginał jest oczywiście na pierwszym miejscu, ale nie udało mi się znaleźć tej piosenki w wykonaniu boskiej Julie Andrews z filmu Sound of music.

1 komentarze:

  1. lubie wszystkie kosetyki do wlosow z dove,swietne sa!

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)