Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Na własnej skórze - Roll-on Florame na ból głowy

Share
Ten kto nie miewa migreny, nie zrozumie jaki to ból. Tak jak by cały świat odgrodziła żelazna kurtyna, okrywając cię cieniem , który sprawia, że na nic nie ma sił. Każdy dwięk, światło, wysiłek zdają się ponad siły.
Ból głowy to nie żarty, potrafi zatruć piękny dzień. W aptekach jest dużo środków przeciwbólowych, jednak zanim po nie sięgniemy warto wypróbować inne, alternatywne metody. Joga małych palców, masaż skroni, uciskanie punktu nad wargą. Każdemu pomaga co innego. Ja ostatnio wypróbowałam Roll-on Florame na ból głowy i jest to kolejny sposób po który będę sięgała.
W pachnącej krainie, tam gdzie bije serce Prowansji, Florametworzy i selekcjonuje, pochodzące z całego świata, najwspanialszeolejki eteryczne. Produkowane w poszanowaniu dla cyklinaturalnych oraz pracy człowieka, starannie kontrolowane,
uzyskały certyfikat "produktu organicznego.
Współpraca z organizacją One Voice, gwarantuje, że firma Florame nie przeprowadza
testów na zwierzętach. Nasze produkty:
• Nie zawierają parabenu oraz fenoksyetanolu
• Nie zawierają silikonu ani substancji pochodzenia petrochemicznego
• Nie zawierają OGM ani syntetycznych barwników
• Posiadają w 100% naturalny zapach
• Zawierają maksymalne stężenie składników naturalnych i BIO.
Od 1990 roku Florame wkłada całą swoją wiedzę w dobór i selekcję swoich 120 olejków
eterycznych, angażując się przy tym w akcje ekologiczne oraz zasady sprawiedliwego handlu. W naszym laboratorium każdy olejek poddawany jest rygorystycznej kontroli
Kompleks olejków eterycznych połączony z organicznymi olejkami roślinnymi, Roll’on Florame pomaga na wszystkie drobne dolegliwości dnia codziennego. Dyskretny i praktyczny z łatwością wślizgnie się do torebki lub kosmetyczki.
Przynosi ulgę w stanach migrenowych. Roll-on Florame « Ból głowy » zawiera olejki eteryczne z Mięty Pieprzowej i Rumianku, łagodzi ból i uspokaja.
Stosować miejscowo na skronie.
Skład : olejek roślinny słodki migdał, olejki eteryczne : cytryna (skórka), greipfrut, mandarynka, słodka pomarańcza, mięta pieprzowa, rumianek rzymski.
100 % składników pochodzi z rolnictwa ekologicznego

Buteleczka z aplikatorem typu roll-on pozwala na optymalne naniesienie olejku.

Kupicie go tu
http://sklep.florame.com.pl/

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)