Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, , , ,

Na własnej skórze - Juvena On - The - Move Cream

Share
Za co lubię Szwajcarię? Za pyszną czekoladę, za piękny stary zegarek po dziadku, za najlepszego tenisistę wszechczasów Rogera Federera. Ostatnio mam nowy powód. To niezwykły produkt szwajcarskiej firmy Juvena On-The-Move Cream.

Juvena of Switzerland to marka reprezentująca dziedzictwo i zaawansowaną, pionierską technologię która powstała w 1954 roku. Juvena łączy w sobie tradycyjne walory – takie jak szwajcarskie standardy nieustannie doskonałej jakości i wysoki profesjonalizm w odniesieniu do klientów. Wszystko to dzieje się w połączeniu z naukowymi badaniami po to, aby stworzyć rewolucjonizujące osiągnięcia w pielęgnacji skóry, które zawsze wyprzedzają swoje czasy.

Ostatnia rewolucja szwajcarskich ekspertów w dziedzinie pielęgnacji skóry nowy On-The-Move Cream to pierwsza pielęgnacja przeciwstarzeniowa marki JUVENA „na wynos”. W trakcie dnia świeżość oraz uczucie dobrze wypielęgnowanej skóry i jej promienny wygląd zostają utracone: skóra wygląda na bardziej zestresowaną, niż to odczuwamy. Właśnie dla takich sytuacji JUVENA stworzyła On-The-Move Cream. Oparty na unikalnej technologii SkinNova SC innowacyjny krem zawiera nowy Light Shadow Equalizer, który przywraca równowagę pomiędzy jaśniejszymi i ciemniejszymi partiami skóry nie tylko na zewnątrz, ale też od środka. Wnika w skórę od wewnątrz, neutralizując zacienienia, linie i zmarszczki. Rezultat: świeża, nowa skóra. Może być stosowany zawsze i wszędzie, zarówno pod, jak i na makijaż. Dzięki swojej niespotykanej konsystencji natychmiast nadaje skórze odpowiednią jasność i tworzy jedwabiście-matową powierzchnię o cudownym, równomiernym kolorycie. Bez względu na podkład, po nałożeniu On-The-Move Cream skóra natychmiast zyska świeżość.
Cena:297 zł

Krem ma piękne, matowe, złote opakowanie. Jak puderniczka ma duże lusterko i miejsce na pędzelek do nakładania kremu. Po zetknięciu ze skórą stapia się natychmiast sprawiając, że cera jest gładka i dealnie matowa. Ten mat utrzymał się u mnie ponad 8 godzin. Cera wygładza się pory stają się mniej widoczne, a zmarszczki mniej dostrzegalne. To nie krem koloryzujący, nie daje kolory jedynie efekt nawilżonej, matowej i gładszej cery. Czy trzeba czegoś więcej?
Fantastyczne jest to, że można użyć go na podkład , pod pokład lub samego w zależności od potrzeb. Polecam.

Do kupienia wyłącznie w Perfumeriach Douglas.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)