Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Co nowego - cienie do powiek Golden Rose Silky Touch

Share
Nowa seria kosmetyków Golden Rose Silky Touch to 48 matowych i perłowych cieni do powiek – w grupie matowych znajdziemy 14 kolorów, wśród perłowych są aż 34 propozycje. Tak szeroka paleta kolorów to gwarancja, że każda kobieta znajdzie wśród nich coś, co odpowiada jej oczekiwaniom, gustom, a równocześnie pozwoli dotrzymywać kroku trendom dyktowanym przez makijażystów.
Cienie Silky Touch mają jedwabistą i wyjątkowo miękką konsystencję, która pozwala łatwo rozprowadzać je na powiekach i tonować w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać. Bo mogą one stanowić bazę makijażu dziennego, ale równie dobrze sprawdzą się, kiedy staniemy przed wyzwaniem stworzenia efektownego, wyrazistego rysunku oka, czyli makijażu typu smoky eyes, który przetrwa wieczorne – nawet naprawdę wielkie – wyjście.
Jedwabista konsystencja cieni Golden Rose sprawia również, że możemy im zaufać, nie obawiając się sytuacji zasygnalizowanej we wstępie – Silky Touch nie osypują się, nie odkładają w załamaniach powiek i wyjątkowo długo utrzymują się we właściwym miejscu.
Pigmenty zastosowane w cieniach Silky Touch gwarantują intensywny i głęboki kolor, który przez cały dzień nie straci nic ze swojego blasku. W przypadku odcieni perłowych – znowu niezwykle modnych – uzyskujemy jeszcze dodatkowy efekt świetlistości spojrzenia.
Unikalna technologia i receptura sprawia, że cienie Silky Touch chronią skórę powiek przed zanieczyszczeniami, działaniem wolnych rodników i promieniowaniem UV. Są również bezpieczne – z ich zalet bez obaw mogą korzystać właścicielki wrażliwych, skłonnych do podrażnień oczu i panie noszące szkła kontaktowe.

Cena: 2,5 g ok. 8,90 zł.

www.goldenrose.pl.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)