Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

Wydarzenie - Rachel Weisz Ambasadorką L’Oréal Paris

Share
L’Oréal Paris wita w gronie swoich Ambasadorek fascynującą i dynamiczną aktorkę Rachel Weisz . Rachel Weich będzie twarzą linii przeciwzmarszczkowej do twarzy dla pań 40 + REVITALIFT. Sama będąc czterdziestolatką, jest idealną i wiarygodną reprezentantką potrzeb pielęgnacyjnych skóry w tym wieku.Czuję się zaszczycona rolą Ambasadorki i możliwością reprezentowania L’Oréal Paris,– wyznaje Rachel Weisz – „Z dumą będę wspierała misję L’Oréal Paris, przypominając wszystkim, z jakim zaangażowaniem zaspokaja ona pragnienia i potrzeby kobiet całego świata”.

„Inteligentna, pełna pasji i odważna, doskonała aktorka, a przy tym w pełni nowoczesna żona i matka – Rachel Weisz łączy wszystkie te cechy z ogromnym talentem” - mówi Cyril Chapuy, Globalny Prezydent Marki L’Oreal Paris – „Jej ujmująca uroda, naturalny wdzięk i niezwykła umiejętność wtapiania się w role, to tylko kilka z wielu zalet, które podbiły nasze serca. Rachel jest doskonałym wcieleniem wartości, na których opiera się nasza marka.”

Rachel ma 40 lat, urodziła się w Anglii. Dorastała w środowisku wielokulturowym; jej matka pochodziła z Austrii, a ojciec – z Węgier. Dzięki społecznie zaangażowanym rolom zyskała sympatię publiczności i uznanie w branży filmowej. W sumie zagrała w 21 filmach, od 10 lat stale gości na ekranach. Popularność, w 1999 roku przyniosła jej rola młodej specjalistki-egiptologa w filmie Mumia, w reżyserii Stephena Sommersa, gdzie zagrała u boku Brendana Frazera.
Najbardziej znane filmy z jej udziałem: Wierny ogrodnik, Stalingrad, w reżyserii Jean-Jacquesa Annauda, Był sobie chłopiec, z udziałem Hugh Granta, Constantine, Jagodowa miłość, w reżyserii Wonga Kar-Wai, oraz Agora, w reżyserii Alejandro Amenabara.

Jest laureatka nagród: Oscar (Academy® Award), Złoty Glob (Golden Globe®) i Nagroda SAG (Screen Actors Guild) za rolę w filmie Wierny ogrodnik, nakręconym na podstawie bestsellerowej powieści Johna LeCarré.
Rachel ma tez liczne doświadczenia teatralne. W 2010 roku została nawet wyróżniona Nagrodą Laurence’a Oliviera w kategorii dla Najlepszej Aktorki za rolę w nowej londyńskiej inscenizacji dramatu Tramwaj zwany pożądaniem Tennessee Williamsa.
Obok ról teatralnych i filmowych z wartościowym przesłaniem, aktorka angażuje się w działania na rzecz społeczności i poświęca działalności charytatywnej. Aktywnie wspiera 4 stowarzyszenia: Constant Gardener Trust, Only Make Believe, Pediatric Epilepsy Project i Worldwide Orphans Foundation.
Rachel jest doskonałym ucieleśnieniem wartości l`Oreal. Przy silnej i interesującej osobowości ma wiele delikatności i wdzięku. Jest kobieta z pasją, dążąca do spełnienia w każdym aspekcie życia: jako żona, jako matka i jako profesjonalistka. Przedsiębiorcza, wszechstronna i przebojowa, odważnie patrzy w przyszłość. Uznaje się za kobietę spełnioną: udanie łączy sukcesy zawodowe z życiem rodzinnym, ma dziecko i oddanego męża.
Ceniona w Europie, bardzo popularna w USA. Stale obecna w magazynach zajmujących się życiem gwiazd. Pojawia się często na pokazach mody i spektakularnych imprezach.
Od stycznia będziecie mogli oglądać Rachel w kampaniach reklamowych.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)