Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

Paznokcie - lakiery Orly Cosmix FX.

Share
Po raz pierwszy pokazuję wam lakiery do paznokci Orly. Rozglądałam się za nimi już od pewnego czasu, skuszona ich dobrą opinią i niesamowitymi kolorami.
Piszę o nich pierwszy raz, więc oto garść informacji.
Firma została założona w 1975 roku przez Jeffa Pink. Lakiery Orly można kupić w 70 krajach. Jeff Pink stworzył szalenie popularny sposób malowania paznokci tak by wyglądały świeżo i naturalnie czyli French Manicure. Produkty Orly znane są ze swojej jakości, doskonałego składu i troski o nasze paznokcie. Lubią je gwiazdy i celebrytki. Są laureatami wielu prestiżowych nagród. Wyznaczają trendy w stylizacji paznokci i ich pielęgnacji.
Lakiery Orly nie zawierają DBP, Toluenu oraz Formaldehydu.

Kolekcja Cosmix FX od Orly to ekskluzywna nowatorska kolekcja limitowana oparta na technologii Mineral FX, stworzonej i opatentowanej przez Orly. Daje ona specjalne optyczne efekty, dzięki naturalnym minerałom, kryształom i szkłu. Niezwykle intensywny blask, mocno lśniące delikatne drobinki eksplodują kolorem i światłem na paznokciach jak miliony gwiazd w galaktykach. Opakowanie ma opatentowaną ergonomiczną nakrętkę Gripper Cap , która gwarantuje łatwe otwieranie oraz optymalne działanie lakieru. Pędzelek jest wygodny, łatwo nakłada lakier. 2 warstwy dają piękny intensywny kolor bez smug. Lakier długo trzyma się na paznokciach.

Dostępne w kolekcji 6 kolorów:
Lunar Eclipse
Galaxy Girl
It’s Not Rocket Science
Space Cadet
Halleys Comet
Out of this world

Cena: 45 zł
Do kupienia tu:www.orlybeauty.pl

Bardzo ciekawe lakiery, intensywnie błyszczą, mają gładką powierzchnię mimo dużej ilości drobinek i łatwo się nim maluje. Świetne kolory, modne i wpisujące się w trendy. Bardzo łatwo używa się pędzelka, dzięki specjalnie zaprojektowanej zakrętce. Na moich paznokciach wytrzymały duże porządki. Polecam.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)