Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Co nowego - Korektor w ołówku Ukyta Nagość Rouge Bunny Rouge

Share
W najgłębszym jeziorze Zaczarowanego Ogrodu, Jeziorze Szczerości, migocąca woda jest tak krystalicznie czysta, że można dostrzec łoże ze skał na jego dnie. Wodne Nimfy opiekują się ogrodami okalającymi jezioro. Nimfy są wyjątkowo delikatne i subtelne, a ich skóra jest gładka niczym jedwab, jedna praca tych cudownych stworzeń jest ciężka. Czasem nawet się zdarza, że ich ciężka praca odciska piętno na ich nieskazitelnej cerze, pokrywając ją niedoskonałościami. Jednak, kiedy słońce wstaje, nimfy zanurzają sie w wodach jeziora i bez wysiłku nurkują w jego toni. Na jego skalistym dnie zakwita cudowny kwiat Naiad o niesamowicie kojącej mocy. Nimfy zabierają z dna malutki kawałeczek leczniczej rośliny i po powrocie na powierzchnię wcierają ja w skórę, dzięki czemu ich nieskazitelne piękno jest przywrócone. Zainspirowani tą przemianą postanowiliśmy stworzyć korektor w ołówku, Ukryta Nagość.
Formuła korektora, dostępna w trzech odcieniach, nazwanych imionami subtelnych nimf jest najlepszym wyborem wśród wielu propozycji na rynku kosmetycznym.
Ukryta Nagość” została stworzona jako kontynuacja bestsellerowego korektora rozświetlającego „Wachlarz Delikatnego Światła” .
Jego kremowa struktura, sprawia, że z łatwością wtapia się on w naturalny kolor skóry, tworząc delikatny, lecz nieprzepuszczalny, nieskazitelny welon.
„Ukryta Nagość” w formie ołówka, jest bardzo łatwa w użyciu i pozwala na precyzyjną aplikację, maskując różnego rodzaju niedoskonałości skóry , w tym drobne blizny czy zmarszczki.
Korektor dodatkowo chroni i wspomaga regenerację skóry, dzięki składnikom o działaniu zmiękczającym i nawilżającym jak olejek rycynowy, wosk brazylijski, wosk Candelilla czy wosk pszczeli.

Opis odcieni :
Thalia – Półmatowy naturalny jasny beż
Eunice – Półmatowy średni brzoskwiniowy beż
Clio – Półmatowy ciepły beż z dodatkiem ochry

Cena;105 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)