Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, , , , ,

Co nowego - blend-a-med 3D White Fresh

Share
Eksperci Instytutu blend-a-med Oral-B wprowadzają na polski rynek nową pastę blend-a-med 3D White Fresh, która pomoże zadbać o olśniewającą biel zębów oraz wyjątkową świeżość oddechu, która pozwoli poczuć się pewniej w każdej sytuacji.
Jak działa nowa pasta 3D White Fresh? Jest to pasta wybielająca i odświeżająca. Dzięki aktywnym cząsteczkom HydraFresh oraz cząsteczkom wybielającym składniki pasty oddziałują na powierzchnię języka, dziąseł i zębów, dzięki czemu uczucie świeżości utrzymuje się w jamie ustnej nawet do sześciu razy dłużej. Pasta zawiera również krzemionkę, w bezpieczny sposób polerującą szkliwo oraz aktywne składniki wybielające, które docierają nawet do trudno dostępnych powierzchni zębów i przestrzeni międzyzębowych, dając efekt trójwymiarowego wybielania.
Odpowiednia pasta to pierwszy warunek olśniewającego uśmiechu. Drugi to dobra, nowoczesna szczoteczka. Dlatego Instytut blend-a-med Oral-B rekomenduje stosowanie nowej pasty blend-a-med 3D White Fresh wraz ze szczoteczką Oral-B 3D White Fresh, której włókna sprawiają, że kształt główki szczoteczki można by porównać do filiżanki: są one nieco dłuższe na zewnątrz główki, a krótsze w jej środku, dzięki czemu pasta lepiej utrzymuje się na główce, by jeszcze skuteczniej usuwać przebarwienia, pomagać chronić przed powstawaniem próchnicy i kamienia nazębnego. Ponadto, zewnętrzna strona główki jest wyposażona w specjalne gumowe wypustki do czyszczenia powierzchni języka, które przy regularnym szczotkowaniu dodatkowo pomagają odświeżyć oddech.


Cena :
Pasta blend-a-med 3D White Fresh jest dostępna w dwóch miętowych świeżych smakach Extreme Mint Kiss i Cool Water w cenie 7,99 zł /tubka 125 ml.
Szczoteczka Oral-B 3D White Fresh jest dostępna w cenie 7,49 zł /szt.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)