Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Na własnej skórze - Rouge Allure Extrait De Gloss

Share
Czy pamiętacie Rouge Allure Laque Chanel łączący w sobie uwodzicielski, pełny kolor pomadki i blask błyszczyka? Teraz pojawił się Rouge Allure Extrait De Gloss jesienny hit Chanel, którego twarzą jest nasza rodaczka Monika Jagciak. Zamknięty w eleganckim, czarnym opakowaniu intensywny kolor i mokry połysk stał się przedmiotem pożądania wielbicielek marki.
Dzięki wysoko skoncentrowanym pigmentom Rouge Allure Extrait De Gloss oferuje niezwykle soczysty kolor już od pierwszej aplikacji. Specjalnie zaprojektowany aplikator sprawia, że jednym ruchem nadajesz wargom barwę i blask jakiej nie ma zwykły błyszczyk do ust.
Kolory Rouge Allure Extrait De Gloss o zmysłowych nazwach współgrają z kolorami lakierów do paznokci i pomadek Rouge Allure. Pełna gama produktów pozwala uzyskać niepowtarzalny look.
Cena:114 zł

Uwielbiam błyszczyki o intensywnym, szminkowym kolorze. Cudowna, głęboka czerwień nr 61 Fatal, subtelny róż nr 58 Emoi, czy niewinna nagość koloru nr 51 Insouciance walczą o moją uwagę. Usta mają głęboki kolor, są nawilżone i gładkie. Błyszczyk nie ucieka po za kontur i długo utrzymuje się na ustach. Opakowanie jest nieskazitelne.
Polecam.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)