Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Na własnej skórze -Clinique Superbalanced Powder Makeup SPF 15 Mineral Rich Formula

Share
Clinique stworzył nową generację sypkiego pudru, który pełni jednocześnie funkcję podkładu. Superbalanced Powder Makeup SPF 15 Mineral Rich Formula, który dołącza do płynnego podkładu Superbalanced Makeup, bijącego rekordy sprzedaży.
Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii, nowy puder zapewnia skórze równowagę przez cały dzień, nawilża oraz kontroluje błyszczenie tam, gdzie jest to konieczne. Superbalanced Powder Makeup SPF 15 Mineral Rich Formula znajduje się w wygodnej i kompaktowej puderniczce. Składniki nawilżające, w tym Fitoskwalan i masło Kukum uwalniane są zaraz po aplikacji, przynosząc ukojenie przesuszonym obszarom skóry. Aktywne składniki bogatej w minerały i odpornej na pot oraz wilgoć formuły przez cały dzień kontrolują nadmierne przetłuszczanie i błyszczenie się skóry. Magnez, Wapno, Potas oraz Cynk, zapewniają zdrową skórę.

Dodatkowo, produkt zapewnia szerokie spektrum ochrony SPF 15 3:1 UVB/UVA. Oznacza to, że ochrona przed promieniowaniem UVB jest trzykrotnie silniejsza niż ochrona UVATen przebadany naukowo filtr słoneczny jest odpowiedni nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Clinique Superbalanced Powder Makeup SPF 15 Mineral Rich Formula zapewnia dodatkową ochronę dzięki przeciwutleniaczom – Witaminy C i E chronią skórę przed uszkodzeniami i negatywnym działaniem wolnych rodników.

To nie jest zwykły puder sypki
Ten bogaty w minerały produkt posiada na początku formę pudru w kamieniu, jednak specjalny, nowy dla marki Clinique aplikator pozwolił na uzyskanie formy pudru sypkiego. Każdy ruch aplikatora wydobywa dokładnie taką ilość pudru, jakiej potrzebujemy. Zapobiega to nakładaniu nadmiernej ilości i marnowaniu pudru, z czym mamy do czynienia w przypadku tradycyjnych, sypkich pudrów. Przenośny, antybakteryjny pędzelek zapewnia najwyższy poziom higieny.
Przetestowany alergologicznie. W 100% bezzapachowy. Beztłuszczowy. Przetestowany oftalmologicznie.

4 odcienie pudru pozwalają na uzyskanie zarówno delikatnego, jak i średniego krycia.
Cena:160 zł

Doskonały pomysł by mineralny sypki puder dostał taką formę i opakowanie. Dzięki specjalnej obrotowej tarce, można nosić mineralny puder bez obawy, że wszystko w torepce pokryje się pudrowym pyłem. Ładnie rozprowadza się po twarzy i dostatecznie kryje niedoskonałości bez efektu maski i podkreślonych zmarszczek czy porów. Ma naturalne odcienie, łatwo wybrać właściwy. Jest bardzo wydajny. Polecam.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)