Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Co nowego - Iwostin Lucidin

Share
Iwostin Lucidin to seria przeznaczona do pielęgnacji skóry wrażliwej ze zmianami barwnikowymi. Tworzą ją trzy preparaty: intensywny krem rozjaśniający na przebarwienia, serum na noc redukujące przebarwienia oraz aktywny krem punktowy na przebarwienia. Receptury preparatów zawierają opatentowane składniki aktywne (Dermawhite®, O.D.A.white™), które niwelują zmiany powstałe na skutek zaburzenia mechanizmu wytwarzania melaniny oraz jej nierównomiernego gromadzenia się w komórkach skóry.

Przebarwienia skóry to problem, który dotyka ponad 30% kobiet po 30. roku życia i 90% po 50. roku życia. Zmiany barwnikowe są skutkiem zaburzeń powstawania melaniny lub jej nieprawidłowego rozmieszczenia. W naskórku może być zbyt dużo melanocytów (komórek, w których powstaje melanina) lub – chociaż liczba komórek barwnikowych jest prawidłowa – produkowana ilość melaniny jest za duża. Głównym czynnikiem zaburzającym proces tworzenia melaniny w skórze, odpowiedzialnym za 60% wszystkich przebarwień, jest promieniowanie UV. Ciemniejsze, nieregularne plamy pojawiają się na częściach ciała najczęściej poddawanych działaniu słońca, m.in. na twarzy, plecach i dekolcie. Proces tworzenia melaniny może być zaburzany także przez szereg innych czynników, m.in. stosowanie preparatów zawierających substancje fotouczulające, metale (miedź, żelazo, złoto, srebro), ciążę, okres menopauzy, stosowanie niektórych leków hormonalnych. Kuracja skóry z przebarwieniami powinna opierać się na stosowaniu preparatów, które hamują mechanizmy ich powstawania oraz rozjaśniają już istniejące zmiany.

Preparaty Iwositn Lucidin przeznaczone do pielęgnacji skóry z przebarwieniami, swoją skuteczność zawdzięczają wielopłaszczyznowemu działaniu: blokują wpływ promieniowania słonecznego na skórę, uniemożliwią aktywację i hamują już aktywną tyrozynazę (enzym biorący udział w tworzeniu melaniny, a pobudzany przez promieniowanie UV) oraz delikatnie złuszczają naskórek
W skład serii Iwostin Lucidin wchodzi:

Intensywny krem rozjaśniający na przebarwienia Wpływa hamująco na mechanizmy powstawania przebarwień oraz skutecznie rozjaśnia już istniejące:
– zapobiega tworzeniu się tyrozynazy – enzymu uczestniczącego w powstawaniu melaniny,
– hamuje aktywność już obecnej w skórze tyrozynazy,
– zapobiega nadmiernemu powstawaniu melaniny poprzez „wyłapywanie” jonów miedzi,
- delikatnie złuszcza naskórek.
Chroni przed działaniem wolnych rodników
Chroni przed promieniowaniem UVA i UVB
Substancje aktywne: Dermawhite® NF LS, witamina E, fotostabilne filtry UVA i UVB, woda termalna z Iwonicza-Zdroju
Krem należy nakładać na przebarwione obszary skóry dwa razy dziennie przez 8 tygodni. Pierwsze efekty kuracji mogą być widoczne po 4 tygodniach
Pojemność: 40 ml, cena: 35 zł

Serum na noc redukujące przebarwienia. Wpływa hamująco na mechanizmy powstawania przebarwień oraz skutecznie rozjaśnia już istniejące:
– zapobiega tworzeniu się tyrozynazy – enzymu uczestniczącego w powstawaniu melaniny,
– hamuje aktywność już obecnej w skórze tyrozynazy,
– zapobiega nadmiernemu powstawaniu melaniny poprzez „wyłapywanie” jonów miedzi,
– reguluje proces złuszczania naskórka i delikatnie go nasila.
Poprawia elastyczność naskórka
Substancje aktywne: Dermawhite® NF LS, Keratolite™, Hydromanil®, witamina E, olej z pestek winogron, woda termalna z Iwonicza-Zdroju.
Kuracja powinna trwać około 6–8 tygodni.
Pojemność: 40 ml, cena: 37 zł

Aktywny krem punktowy na przebarwieniaWpływa hamująco na mechanizmy powstawania przebarwień oraz skutecznie rozjaśnia już istniejące:
– zapobiega tworzeniu się tyrozynazy – enzymu uczestniczącego w powstawaniu melaniny,
– hamuje aktywność już obecnej w skórze tyrozynazy,
– zapobiega nadmiernemu powstawaniu melaniny poprzez „wyłapywanie” jonów miedzi,
– delikatnie złuszcza naskórek
Usuwa nagromadzoną w komórkach melaninę, zapewniając rozjaśnienie istniejących przebarwień
Substancje aktywne: Dermawhite® NF LS (1%), O.D.A.white™ (1%), kwas glikolowy, woda termalna z Iwonicza-Zdroju.należy nanosić punktowo na przebarwienia skórne 2–3 razy dziennie. Po upływie kilkunastu minut można dodatkowo nałożyć inny krem. Kuracja powinna trwać około 6–8 tygodni.
Pojemność: 15 ml, cena: 39 zł
Uwaga: w trakcie stosowania preparatu i około 10 tygodni po zakończeniu kuracji należy unikać ekspozycji na promieniowanie UV – słońce i solarium. W celu zapewnienia odpowiedniej ochrony przed promieniowaniem UV zaleca się stosowanie kremów z filtrami SPF 50+

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)