Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

Co nowego - Dermedic Tolerans Clear

Share
Marka DERMEDIC wprowadza na rynek żelowe płyny micelarne
Płyn micelarny - król demakijażu – bez kłopotu zmyje makijaż i inne zanieczyszczenia jakie zebrały się na powierzchni skóry przez cały dzień. Zawiera micele - kuliste struktury składające się z cząstek lipidowych i wodnych, które absorbują tłuszcz i skutecznie oczyszczają cerę. Nie oprze się im nawet mocny wodoodporny makijaż. Działają skutecznie, ale delikatnie nie naruszając naturalnej bariery ochronnej naskórka. Spełniają również funkcję pielęgnacyjną. Szczelna struktura cząstek umożliwia transport do skóry witamin, minerałów i składników roślinnych. Dzięki temu skóra po zabiegu nie jest ściągnięta.

Płyn micelarny działa kompleksowo:
nawilża jak mleczko
oczyszcza jak żel/pianka/mydło
neutralizuje jak tonik
reaguje jak woda


DERMEDIC oferuje trzy rodzaje żelowych płynów micelarnych Tolerans Clear, dostosowanych do różnego rodzaju cery i jej potrzeb:

płyn micelarny do cery wrażliwej i naczyniowej
płyn micelarny do cery tłustej i łojotokowej
płyn micelarny do cery suchej, odwodnionej

Ze względu na minimalną ilość konserwantów, barwników i zapachów płyny micelarne DERMEDIC polecane są do cery skłonnej do uczuleń. Dla osób noszących szkła kontaktowe i o wrażliwych oczach. Żelowa postać preparatów ułatwia ich stosowanie. Farmaceutyczna jakość jest gwarancją ich bezpieczeństwa i komfortu
cena:25 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)