Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Co nowego - Tusz do rzęs Clinique High Lengths Mascara

Share
Czy to magiczna zielona różdżka, a może łodyżka ? To nowy tusz Clinique High Lenth Mascara. Najbardziej wydłużająca i podnosząca rzęsy maskara marki Clinique – ekstremalnie wydłuża rzęsy oraz skutecznie zapobiega ich sklejaniu. Nowy aplikator Clinique dostosowuje się do naturalnego kształtu rzęs pozwalając, aby specjalny grzebyk rozczesywał je dokładnie rzęsy już od nasady. Dzięki temu oczy wyglądają na większe i pełne energii.
High Lengths Mascara niczym magiczna różdżka rozczesuje rzęsy, wydłuża je i rozdziela. Dzięki temu rzęsy są równomiernie pokryte tuszem oraz wyglądają na dłuższe i bardziej pogrubione. Pomysłowy aplikator z jednej strony posiada trzy rzędy ząbków, które zawsze pokryte są odpowiednią ilością tuszu. Druga strona aplikatora zawsze pozostaje zielona, dzięki czemu wiadomo, którą stroną nakładać tusz.
Dzięki formule High Lenghts, oczy wyglądają świeżo, a rzęsy stają się nie tylko wydłużone, lecz również bardziej miękkie, delikatne i odżywione. Ponadto, Kwas Hialuronowy, Pantenol i Pantetyna pomagają zachować zdrowe i elastyczne rzęsy. Ta lekka niczym piórko formuła stanowi połączenie delikatnych wosków oraz łagodnej substancji zagęszczającej, Gumy Akacji Senegalskiej. Tusz High Lengths Mascara równomiernie rozprowadza się na rzęsach nie powodując ich sklejania, nie kruszy się i zapobiega temu, że rzęsy wyglądają na nienaturalnie usztywnione. Testy oftalmologiczne dowiodły, że formuła jest odpowiednia również dla wrażliwych oczu oraz osób noszących szkła kontaktowe.
rzetestowana alergologicznie. W 100% bezzapachowa. Przetestowana oftalmologicznie. Zapewnia długotrwały efekt. Odporna na rozmazywanie. Nie skleja rzęs.
Dostępna jest w odcieniach czarnym i czarno-brązowym.
cena: 99 zł.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)