Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - nowa marka Make up Store

Share
Jak wiecie zawsze witam nowe marki kosmetyczne w Polsce z otwartymi ramionami i dużą dożą zaufania. Pojawienie się Make Up Store przwitałam z entuzjazmem. Od pewnego czasu śledziłam ich ofertę i niesamowite stylizacje i makijaże. Byłam bardzo ciekawa ich produktów. I są nareszcie w Warszawie. Niedawno otworzyli pierwszy salon w Promenadzie i planują następne.
Mają wyjątkową ofertę produktową oraz niesamowitą obsługa artystów makijażu, którzy służą pomocą i poradą klientkom i klientom. Make up Store ma najszerszą ofertę produktową i kolorystyczną jednej marki na rynku: 168 kolorowych szminek, 82 kolory lakierów do paznokci, 151 kolorów cieni do powiek, 59 rodzajów i kolorów podkładów oraz wiele wiele innych produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych.
Firma Make Up Store powstała w 1996 roku z inicjatywy wybitnego szwedzkiego artysty makijażu - Mika Liias. Dziś Make Up Store jest wiodącą, najbardziej kreatywną marką kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych na świecie i jedną z najszybciej rozwijających się firm skandynawskich otwierając blisko 30 salonów rocznie na całym świecie. Wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami marka należy do elitarnej listy kilku brandów faworyzowanych przez celebrytów, modelki i artystów makijażu. W ostatnim okresie Make Up Store otrzymał takie nagrody jak: Chainstore of the Year 2009 przyznaną przez firmę Ernst & Young, Best Retail Company 2009, Best Quality Products w Szwecji w 2009 r., Cosmo Beauty Awards.
Koncept marki wykracza poza tradycyjne rozumienie produktów z branży kosmetycznej. Obok najwyższej jakości, równie ważnym elementem jest nowoczesne wzornictwo oraz starannie wykreowany niepowtarzalny świat Make Up Store – świat marki obdarzonej nowoczesną i innowacyjną osobowością, na poziomie najlepszym światowych wzorców w dziedzinie kosmetyki. Luksusowa, ale pełna prostoty, estetyka opakowań uwzględnia najnowsze trendy we wzornictwie wraz z najwyższą jakością usług artystów makijażu stanowi element wyróżniający Make Up Store.
http://www.makeupstore.se/plen/home.php


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)