Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

co nowego - Meteoryty Guerlain

Share
Uwielbiam klasyczny już kosmetyk słynne Meteoryty Guerlain. Kiedy dowiedziałam się, że pojawi się ich nowa wersja postanowiłam je wam pokazać. Pamiętam moje pierwsze pudełeczko. Kupiłam je w salonie Guerlain w hotelu Bristol. Wtedy to było prawdziwe odkrycie puder w kuleczkach. Teraz ta forma jest bardzo popularna. Ale prawdziwe i niepowtarzalne będą dla mnie właśnie Meteoryty Guerlain.
Po raz pierwszy w 1987, sypki puder uformowano w perfekcyjnie okrągłe i niezwykle miękkie multikolorowe perełki o niepowtarzalnym zapachu fiołków. W końcu pojawił się puder, który się nie rozsypywał! Oraz nowa technika aplikacji, która nie wymagała już puszka do pudru! Dzięki pędzlowi, różnorodne odcienie mieszane są w harmonijny kolor tworząc prawdziwie perfekcyjny woal na kobiecych twarzach.

Kiedy białe światło przechodzi przez pryzmat, rozszczepia się w spektrum różnych kolorów. Również odwrotnie, wszystkie te kolory razem tworzą idealne światło, które używane jest w fotografii i filmie do usuwania niedoskonałości i zmiękczania rysów. Ekspert koloru, Guerlain zdecydował się użyć tej technologii, aby dodać olśniewającego blasku w połączeniu z niezrównaną czystością kobiecym twarzom. Konstelacja stworzona z multikolorowych świateł, Meteoryty, otula skórę nieskazitelnym blaskiem.

Dopełniające się kolory redukują się nawzajem dając tym samym neutralną barwę, odkrył tym samym sekret kreowania idealnego wyglądu: odcienie różu, aby dodać świeżości, zieleń, aby złagodzić zaczerwienienia, biel dla rozjaśnienia cery, fiołkowy róż dla odbicia światła, złoty i perłowy, aby dodać świetlistości i perfekcyjnego dotyku blasku. Meteoryty oferują wszystkie te kolory w jednym pudrze! Dzięki jego matującym, rozświetlającym i indywidualnie korygującym właściwościom, te multikolorowe perełki zrewolucjonalizowały świat pudrów oferując kobietom nowe spojrzenie na to jak robić makijaż. Wybór, aby udoskonalić Meteoryty wynika z prostego faktu: każda tonacja skóry ma specyficzne potrzeby, a w związku z tym wymaga określonych rozwiązań. Cera różowa ma tendencję do czerwienia się. Cera beżowa staje się szara i może wydawać się zmęczona. Złota cera staje się żółta i matowa. Niekwestionowany ekspert koloru i pudru, Guerlain stworzył trzy różne harmonie kolorów Meteoryty, aby sprostać specyficznym potrzebom różnych tonacji skóry oraz odpowiedzieć na to jak odbijają kolor i światło, a wszystko w zgodzie z kołem kolorów oraz interakcją barw pochodnych.Każda harmonia kolorów składa się z sześciu odcieni, z sześciu różnych rodzin kolorów, które zostały specjalnie wybrane, aby wykreować indywidualnie dobrany blask.

Harmonia 01 – Teint rose

EFEKT KORYGUJĄCY: fiołkowy odbija światło i rozjaśnia zacienione obszary twarzy, a zielony redukuje zaczerwienienia.
EFEKT WYRÓWNUJĄCY: różowy ujednolica odcień, a szampański wzmacnia to działanie poprzez odbicie światła.
EFEKT ROZŚWIETLAJĄCY: biały, dotyk światła równy doskonałości, pozwala skórze lśnić bez wrażenia bladości, a złoty nadaje dodatkowego blasku.

Harmonia 02 – Teint beige

EFEKT KORYGUJĄCY: fiołkowy i różowy dodają zdrowego połysku do matowej cery.

EFEKT WYRÓWNUJĄCY: wyrównujący beż i morelowy beż, który dodaje twarzy ciepłego połysku.

EFEKT ROZŚWIETLAJĄCY: biel i białe złoto podkreślają efekt odbicia światła.


Harmonia 03 – Teint dore

EFEKT KORYGUJĄCY: nieprzemijający fiołkowy i błękitny, które eliminują żółty odcień na złotej cerze.
EFEKT WYRÓWNUJĄCY: wyrównujący beż i czekoladowy beż, które uwydatniają złotą cerę.

EFEKT ROZŚWIETLAJĄCY: białe złoto odbija światło, a perłowo-morelowy rozjaśnia złotą cerę.


Nowe opakowanie Pereł Meteorytów jest pokryte ozdobnym metalem. To okrągłe i połyskujące opakowanie opieczętowane rozetą, logiem Pereł Meteorytów. Srebrny kolor jest znakiem nowej ery, która skąpana będzie w olśniewającym świet.

Cena:189 zł

1 komentarze:

  1. Posiadam wersję Beige i nie wyobrażam sobie wyjściowego makijażu bez Meteorytów. Uwielbiam i polecam

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)