Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

W krainie zapachów - Eau de Toilette Miss Dior Chérie

Share
Tej wiosny Dior podbije serca młodych kobiet, swoją nową odsłoną zapachu Miss Dior.
Inspiracją dla jego nowego oblicza było wspomnienie pastelowych barw ogrodu w Granville - ogrodu dzieciństwa Christiana Diora - wspomnienie, które sprawiło, że stworzył on język kobiet-kwiatów: kobiet o różowej cerze, wąskiej talii i spódnicach jak kielichy kwiatów.
Ukochane przez Christiana Diora kwiaty stały się nieodłącznym elementem wizerunku marki. Z każdym kolejnym sezonem powracają się one w nowej wersji, dyktowanej przez wyobraźnię Johna Galliano.
Są symbolem mody Diora, ale i perfum tej marki. Zapachy Diora są jak bukiety kwiatów, które roztaczają swą woń na naszej skórze. Dior przedstawia dziś nową Eau de Toilette Miss Dior Chérie, stworzoną przez François Demachy’ego.
Eau de Toilette Miss Dior Chérie to zaproszenie na niezwykły spacer.
Kompozycja o kwiatowych akcentach pobudza wyobraźnię i przenosi nas w alejki ogrodu Haute Couture. Tuż za furtką dobiega nas woń drzewek pomarańczowych: radosna, przekorna i apetycznie kwaskowa esencja czerwonej pomarańczy ustępuje stopniowo miejsca delikatnej słodko-gorzkiej woni olejku Neroli. Przechadzając się alejkami ogrodu wdychamy świeży aromat kwiatów na rabatach i kwitnących drzew. Mijamy pergolę porośniętą turecką różą, której niezwykle zmysłowe nuty łączą się z wibrującymi, promiennymi nutami gardenii. Potem wchodzimy w transparentny obłok jaśminu i ylang ylang. Zwiewna kwiatowa harmonia jest jak krystalicznie czysta rosa. Spacer kończymy na skraju leśnego runa. Miss Dior Cherie Eau de Toilette kryje bowiem nuty paczuli, z którego wyodrębniono jedynie jego zielone serce. Lekka i apetyczna wersja szyprowej kompozycji Miss Dior Cherie.

W 2009 roku Sofia Coppola nakręciła swój pierwszy film reklamowy do kampanii Miss Dior Chérie L’Eau. Dziś przedstawia ona drugą odsłonę tej historii.

Sesja zdjęciowa Tima Walkera
CENY:
MISS DIOR CHERIE EDT 50ML- 284ZŁ
MISS DIOR CHERIE EDT100ML - 424ZŁ

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)