Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Na własnej skórze - Cleanology Dr Irena Eris

Share

Zadbana skóra wymaga kompleksowej pielegnacji. W tym obszarze podstawowe znaczenie maja kosmetyki oczyszczajace, które przygotowuja skóre do „przyjecia” kremów i kosmetyków na dzien, a takze umozliwiaja odpoczynek i skuteczne działanie preparatów na noc, bo czyz mozna wyobrazic sobie wieczór bez zmycia makijazu?
Okreslone typy skóry maja specyfczne wymagania i na te indywidualne potrzeby odpowiada seria Cleanology Dr Irena Eris. Jest to kompleksowa linia 12 kosmetyków do oczyszczania twarzy, skomponowana w rozbudowany program tworzacy 4 podserie dla wszystkich typów cery. Znajdziecie w niej mleczko do demakijazu, płyn do demakijazu oczu, maseczka intensywnie nawilzajaca, toniki, żel do mycia twarzy, peelingi, maseczkę głęboko oczyszczającą. Produkty zapakowane zostały w nowoczesne, ergonomiczne
butelki i tuby.
Ceny: 39,00 – 49,00 PLN.
Zawsze zwracam uwagę na demakijaż i wieczorną pielęgnację. Lubię toniki i żele do mycia i płyny do demakijażu.
Z tej serii spodobał mi się Tonik do cery normalnej Cleanology z kompleksem z zielonych wodorostów, który reguluje gospodarkę wodną skóry.Skóra jest po nim skórę odświeżona i oczyszczona.
Bardzo przyjemny jest też Płyn do demakijażu oczu. Dobrze usuwa makijaż. Jest nawilżający i łagodny.Poprawia kondycję rzęs.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)