Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - YSL Top Secrets Flah Touch

Share
Top Secrets Flah Touch to pierwszy preparat roll on Yves Saint Laurent niwelujący oznaki zmęczenia skóry wokół oczu. Skuteczna receptura Flash Touch zawiera kompleks roślinny o dużym stężeniu arniki, który pobudza mikrokrążenie skórne, zmniejsza opuchnięcia i tuszuje cienie pod oczami.Krem wyrównuje drobne bruzdki spowodowane odwodnieniem skóry i wygładza kontur oczu. Wyciąg z pączków topoli srebrzystej o własnościach nawilżających i wygładzających wyrównuje drobne bruzdki spowodowane odwodnieniem skóry i wygładza kontur oczu. Touche Express zawiera również pigmenty korekcyjne, których refleksy w różowym odcieniu rozpraszają światło, w widoczny sposób rozjaśniając strefy cienia.

Natychmiast po aplikacji okolica wokół oczu staje się równomierna i rozświetlona. Metalowy aplikator roll on zapewnia możliwość wykonania masażu drenującego i wygładzającego. Wszystkie objawy zmęczenia znikają. Idealnie przygotowane do makijażu spojrzenie promienieje świetlistym blaskiem.

Nie zawiera parabenów.


Cena: 205 zł

Fantastyczny produkt, jeśli zmorą są opuchnięte oczy i zmęczona skóra to widać po nim różnicę.Pomysł z kuleczką jest świetny, nie od dziś wiadomo, że delikatny masaż skóry pod oczami pomaga zwalczać opuchliznę. Polecam.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)