Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Kolekcje wiosenne - Givenchy

Share
Nowe Impresje na białej, pustej kartce. Biel oznacza czystość i oczekiwanie – jest początkiem i zapowiedzią czegoś nowego… Pusta, biała kartka jest przestrzenią dla wolności i nowej scenerii, punktem wyjścia nowej drogi. Historia rozpoczyna się miękkim kolorem nowych pudrów „Prisme Visage”, które dały początek Givenchy LeMakeup. Kobieta Givenchy na wiosnę , to kobieta, która nie obawia się spojrzeć w głąb siebie, która podejmuje nowe wyzwania i naturalnie się zmienia z upływem czasu. Pusta, biała kartka symbolizuje wolność, radość eksplorowania i re-definowania siebie samej. Nowe impresje powstały z inspiracji kolorowym atramentem. Ilustrują miękki, wietrzny makijaż na wiosnę i lato 2010, podkreślony kolorem.
Gwiazdą kolekcji jest nowy i niezwykły kosmetyk do ust flamaster Printed Lips.
Printed Lips to elegancki czarny marker, w szybki, praktyczny sposób aplikuje makijaż.Jasny, energetyczny róż - „Pink Impression” i głęboki, zmysłowy odcień różu – „Rose Impression”.Usta pomalowane są świeżym, lekkim kolorem, który trwa na nich długo, ale nie odbiera im komfortu.Formuła bazuje na wodzie, zawiera dużą koncentrację pigmentów, które w oka mgnieniu pozostawiają na ustach trwały kolor. Panthenol zapewnia nawilżenie i komfort od mementu aplikacji. Cena:106 zł

Błyszczyk POP GLOSS CRYSTAL w odcieniu „Coral Impression” lub GLOSS INTERDIT w odcieniu „Magneta Impression”. Cena:106 zł

Pomadki: ROUGE INTERDIT w odcieniu „Coral Impression” lub ROUGE INTERDIT SHINE.Opakowania pomadek (edycja limitowana) ozdobione są impresjonistycznymi smugami i plamkami koloru.Cena:120 zł.


Róż Powder Blush – Radiant ColorLE PRISME BLUSH 4 Colors
Givenchy re-interpretuje swoje emblematyczne pryzmy nowym różem Prisme Blush. W tej kolekcji dwie świetliste palety – róże i pomarańcze – zapożyczone zostały z istniejącej gamy katalogowej. Elegancki lśniący kompakt wykonany został według projektu pudrów Prisme Visage. Zdobi je logo 4G. Wysuwana dolna szufladka podaje pędzelek-aplikator. Formuła różu uległa przemianie – cząsteczki pudrów poddane zostały atomizacji – bardzo nowoczesnemu procesowi technologicznemu, dzięki czemu osiągnęły stan maksymalnego rozdrobnienia. W efekcie róż stał się cudownie jedwabisty i jednorodny. Optymalna koncentracja pigmentów rozkwita na policzkach pięknym kolorem. Zapach zawiera pudrowe akordy białych kwiatów, róży i irysu, ożywia go soczysta słodycz winogron.
Pełna gama róży
odcienie VITANGE PINKN (No 22) i IN-VOUGE ORANGE (No 25). Cena:185 zł.

Tusz do rzęs PHENOMEN’EYES EFFET EXTENSION .Nowy odcień ( edycja limitowana) kultowej już maskary Givenchy. Elegancki fiolet rozświetla spojrzenie. Nakładaj tusz szczodrze od nasady rzęs aż po końcówki. Cena:125 zł.

Eyeliner PARAD’EYES LINER dostępny jest w dwóch odcieniach (edycja limitowana): MAUVE IMPRESSION (wrzosowy odcień z drobinkami lśniecej bieli i różu) oraz NUDE IMPRESSION (złoto biały odcień). Cena:130 zł.

Lakier do paznokci VERNIS PLEASE! Edycja limitowana. Kiedy biała kartka nabrała koloru, palce poplamił kolorowy atrament. PURPLE IMPRESSION – to androgeniczna mieszanka niebieskiego i różowego. Cena:85 zł.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)