Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

W krainie zapachów - Be Givenchy Givenchy

Share
Styl i prostota wyrazone w nazwie "Be Givenchy"? To więcej niż nowy zapach. To szczera deklaracja pewnej postawy i intencji! Delikatna, elegancka kompozycja w zuchwalym, bichromatycznym flakonie. Różowo-pomarańczowa kolorystyka rozwiewa wszelkie wątpliwości, Współczesna Lolita onieśmiela niewinnością i prowokuje śmiałością.
Kompozycja Be Givenchy otula ciało zapachem, który wibruje świeżością i zmysłowością wyrażając spontaniczną, seksowną kobiecość.
Krystaliczną i energetyczną nutę limonki i imbiru łagodzi słodycz wiśni szklanka. Natchniona dziecięcą niewinnością czuła nuta kwiatu pomarańczy i kapryfolium, przemienia się w pełen zmysłowej słodyczy, niezwykle kobiecy akord jaśminu. W głębi kompozycji drzewną woń cedru przenika szlachetna nuta ambry i piżma, która dopełnia przemiany tej kompozycji w prawdziwy miłosny eliksir.
Na pozór neutralna biała bluzka z czarną kokardą i niewinne białe pończochy kontastują z niegrzecznym wizerunkiem mini spódniczki. Nigdy dotąd styl Lolity nie został zinterpretowany
z takim szykiem.
Cena:232 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)