Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Co nowego - tusz Max Factor LashExtension Effect

Share
Max Factor to firma znana z świetnej jakości swoich tuszów do rzęs. Ich mascary utrzymują czolową pozycję na listach bestselerów i są ;ubiane przez klientki. Nowy rok przyniósł nam premierę kolejnego tuszu do rzęs marki Max Factor - Lash Extension Effect.
Chcesz mieć piękne, długie rzęsy i szukasz alternatywy dla czasochłonnych i sztucznie wyglądających rzęs doklejanych? Max Factor przedstawia szybki i łatwy sposób
na profesjonalne wydłużenie rzęs – tusz Max Factor Lash Extension Effect.
Nowa, innowacyjna maskara zapewnia spektakularną długość – nawet 75% wydłużenia – także rzęsom w trudno dostępnych kącikach oczu. Efekt ekstremalnego wydłużenia został zapewniony poprzez połączenie unikalnego kształtu szczoteczki i nowatorskiej formuły Liquid Lash Extension. Zawiera ona nylonowe mikrowłókna, które po nałożeniu dają zjawiskową długość. Dzięki tej kombinacji wszystkie rzęsy są idealnie wytuszowane - od krawędzi do krawędzi oka, rzęsa po rzęsie. Technicznie działa to tak samo jak nakładanie sztucznych rzęs.
Konstrukcja i długość szczoteczki Max Factor Lash Extension Effect zapewnia idealne wytuszowanie rzęs środkowych, natomiast zaokrąglona końcówka dociera do trudno dostępnych rzęs w kącikach oczu. Włoski różowej szczoteczki zostały tak rozmieszczone, aby dopasować się do kształtu każdej rzęsy. Ponadto, dzięki dodatkowym włoskom na końcówce szczoteczki i jej charakterystycznemu zwężającemu się kształtowi, tusz jest aplikowany w idealnej ilości i rozprowadzany na całej długości rzęs w kącikach oczu.
Innowacyjna formuła tuszu Liquid Lash Extension sprawia, że rzęsy są elastyczne i wydłużone przy zachowaniu naturalnego wyglądu. Szczoteczka dokładnie rozprowadza tusz od podstawy aż po ich końce rzęs, tworząc pełen dramaturgii efekt wydłużenia!

Maskara Max Factor Lash Extension Effect dostępna będzie w trzech kolorach w wersji standardowej (czarny, czarno-brązowy i ciemnoniebieski) oraz w dwóch odcieniach w wersji wodoodpornej (czarny i czarno-brązowy).

Tusz Max Factor Lash Extension Effect dostępny będzie od połowy stycznia 2010 roku w cenie 60 zł.

2 komentarze:

  1. wyprobowałam1 jak najbardziej polecam! zwłaszcza na dzień :)

    OdpowiedzUsuń
  2. jeden z najlepszych tuszów jakiegokolwiek używałam. brązowy wygląda niesamowicie naturalnie :) geniusz!

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)