Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - podkład Perfect Stay 24H Astor

Share
Astor przedstawia najnowszy podkład Perfect Stay 24H, który zapewnia perfekcyjny wygląd przez cały dzień. Aż 5 pięć lat badań oraz 5 pięć różnych patentów stoi za zaawansowaną technologicznie formułą nowego podkładu Perfect Stay 24H - Multi-Action Matrix zapewniającą trwałość makijażu. Przez cały czas cera wygląda idealnie. Podkład dzięki formule nowej generacji jest niezwykle trwały zawdzięcza to kompleksowi minimalizującemu ścieranie się podkładu podczas dnia ponieważ idealnie przylega do skóry,
a tym samym nie pozostawia śladów na ubraniu. Gwarantuje idealnie matową cerę, bez konieczności poprawiania makijażu w ciągu dnia. Skóra pozostaje nawilżona i rozświetlona przez cały dzień. Podkład ma beztłuszczową formułę, lekką konsystencję i przyjemny zapach . Posiada filtr SPF 18.
Formuła podkładu zawiera opatentowane składniki m.in. polimery tworzące na skórze delikatny film, cząstki na bazie glinki naturalnej oraz żel krzemionkowy. Uzupełniona jest witaminami oraz minerałami.

Perfect Stay 24 h jest dostępny w czterech odcieniach, które pasują do każdego rodzaju cery. Kolory zostały wybrane tak by najlepiej pasowały do kolorytu skóry Polek stąd w palecie znajdziemy odcienie od jasnego do ciemnego beżu z domieszką ciepłego koloru żółtego.
Cena:45,99 zł

W sklepach od lutego 2010

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)